Skocz do zawartości

Żołnierze, las, kryjówka w gęstym mchu


gorzkie migdały

Rekomendowane odpowiedzi

:?: [glow=green:c7fe761598][/glow:c7fe761598]Niestety nie potrafię opisać dokładnie swojego wczorajszego snu. Jedynym bardzo znaczącym wydarzeniem jakie miało miejsce w tym śnie była ucieczka -przed żołnierzami? oprawcami? bandytami? nieprzyjacielem?. Uciekając znalazłam się w lesie, gdzie podszycie stanowił bardzo bujny i soczysto-zielony mech. Słysząc nadchodzącego wroga zagrzebywałam się w ową mechową poduchę, lecz w obawie przed odkryciem zagrzebałam się w niego jeszcze głębiej, aż nieprwdopodobnie głeboko. Poszukujący mnie ludzie dość długo przekopywali moją kryjówkę ale byłam tak bardzo głęboko ukryta, że mnie nie znaleźli. Owo wydarzenie najbardziej utkwiło mi w pamięci. Wcześniej miałam sen o opisanym na forum tajemniczym miasteczku i wydaje mi się jakby te dwa sny były jakoś ze sobą powiązane. Sen o miasteczku był bardzo realistyczny tak, że mogłby stanowić fabułe filmu. Pamiętam go bardzo szczegółowo. Czy tak intensywne przeżycie senne ma jakieś znaczenie? O czym to świadczy?

 

 

(sprecyzowano tytuł wypowiedzi - oryginał - "Mech" / przypisek - kaffka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...