Skocz do zawartości

mężczyzna wózek z dzieckiem gra w piłkę nożną


el3lepper

Rekomendowane odpowiedzi

witam jestem tu nowa wiem ze jest duzo chetnych na interpretacje ale może mi tez ktos pomoże za co bede bardzo wdzieczna śnił mi się stary budynek i znałam ten budynek sasiadował kiedys z domem w ktorym mieszkałam zaznaczam nie był to szczęsliwy dom ten w którym mieszkałam ale nie ten który chce opisac w tym budynku było okno ale bez szyb raczej takie troche zrujnowane i w tym oknie siedział mężczyzna ktorego znam z widzenia i który mi sie podoba siedział i usmiechał sie do mniepotem zszedł na dół i złapał wózek dzieciecy nie jestem pewna ale chyba był w tym wózku mały chłopczyk chciałam pobiec do niego ale jakaś kobieta przeszkodziła mi i kopnęła mój but tak silnie że nie mogłam go znależc potem znów widziałam tego faceta jak grał w piłkę nożną moze mi ktoś pomóc rozgryżć sens tego snu bede bardzo wdzięczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Sen trochę dziwny ale coś poprubuje ci podpowiedzieć, może pomoże ci to znaleść znaczenie tego snu.

Widok domu to jest widok twojego domu a raczej przeżyć z nim związanych, meżczyzna w oknie to taki sygnał że on cie również zauważał (wygląda przez okno i się uśmiecha) i jest tobie życzliwy, to że schodzi na dół i chwyta za wózek z dzieckiem to tak jakby próbował zmienić sytuacje wyszedł z inicjatywą (dziecko symbolizuje coś nowego, jakiś nowy etap) ale przeszkadza ci kobieta (tu musisz sama zgadnąć o kogo chodzi i co wspólnego ma z wami), a kiedy już "pokonujes żywą" przeszkodę pojawiają się przeciwności losu - zawieruszony but (jakbyś przegapiła swoją szanse bo on wyraźnie chciał coś zmienić w waszym układzie), znowu oddalenie on juz nie idzie do ciebie tylko zajął się czymś innym.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem Panem najwyżej chłopem małorolnym bo mój rodzinny majątek skonfiskowali komuniści wraz z reformą rolna w 1945.

Porostu Sławomir (chyba musze ukruć swój wiek przy moich danych bo jak tak wszyscy mnie Panują czuje sie staro i już zaczyna mi strzykać w kościach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...