Skocz do zawartości

Wojna broń znajomy kryjówki militaria


YoD321

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w krótkim wstępie chciałem zaznaczyć że od bardzo dawna mam sny o tematyce militarnej, (od pewnego czasu tylko z okresu II wojny światowej) np. Jednostki antyterrorystyczne szturmują mi dom (to ja jestem tym "złym", który na dobrą sprawę nic złego nie zrobił) Uciekam przed jakimiś bandytami, no ogólnie strzelanka i skradanka na każdym kroku(zawsze z udziałem prawdziwych znajomych/rodziny). To tyle z przydługiego wstępu. (I nie jestem małym chłopcem :P mam skończone 18 lat :) )

 

Ostatnio miałem sen, w którym z jakiegoś dziwnego powodu chowałem się na podwórku kuzyna, razem z nim. Kiedy dobrze się ukryliśmy do naszej kryjówki wszedł niemiec w mundurze z II wojny światowej. Szybko go ogłuszyliśmy i schowaliśmy, zabrałem broń i zacząłem się rozglądać, na podwórku byli porozstawiani żołnierze, a dokładniej snajperzy. "Ściągnąłem" pierwszego... tu miałem urwany film i dopiero wszystko wróciło do normy kiedy wyszliśmy z kryjówki myśląc że nikogo już nie ma. Nagle znikąd pojawił się mój znajomy w mundurze SS (dość komiczny mix, chociaż we śnie nie było mi do śmiechu) załadowałem broń ( Stare, snajperki które były używane podczas II wojny światowej, z jednym pociskiem ładowanym od góry, i zamkiem takim jak miał Pawlak, tylko że ten "nie wylatał " ;p ) wycelowałem i bez zastanowienia wypaliłem mu prosto w twarz z odległości 2 metrów, i zero efektu, podnoszę z ziemi kolejny pocisk, ładuję i znowu strzelam, i znowu nic, On zaczyna mi się śmiać prosto w twarz, gdy ja jeszcze kilkakrotnie ładuję i strzelam, już trzęsącymi się ze strachu rękoma, mu w twarz nawet go nie zadrapując. :shock: Na tym kończy się mój sen. Dodam że ten znajomy zaczyna pisać do mojej dziewczyny i stara się dość często z nią rozmawiać, chociaż w rzeczywistości prawie się nie znają i kontakt utrzymują przez GG.

 

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc :)

 

 

(używałem opcji "szukaj" ale nie znalazłem odpowiedniej interpretacji, zdaję się na was :) )

 

[ Dodano: 2008-05-06, 20:44 ]

Dodam że to był dzień, ładna pogoda. Przez cały sen odczuwałem strach i ogromne napięcie. NIe wiem co jeszcze napisać żeby Wam jak najbardziej pomóc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na profilu historyczno-prawnym, interesuję się bronią/uzbrojeniem z tego okresu. (chociaż sny o takiej tematyce miałem wcześniej, przed rozwinięciem się zainteresowań z tego obszaru) A czy mój sen, ma jakieś znaczenie? Bo jakoś dziwnie się obawiam tego snu, dawno nie miałem takiego odczucia w stosunku do snu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za interpretację snu. :) Chociaż z tą zazdrością to bym nie przesadzał :) Ale i tak dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może strzelanie do kogoś to jest dobry pomysł.... :twisted: :n1 :cool:

Doszedłem do wniosku że nie trzeba się tym "problemem" przejmować , rozmawiałem ze swoją kobietą, już wcześniej opowiadałem jej o tym śnie, ale kolejna rozmowa (całkiem przypadkowo, nie jestem fanatykiem :P ) utwierdziła mnie w przekonaniu że nie ma się czego obawiać ;]

 

Jeszcze raz dziękuję ;]

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...