Skocz do zawartości

Cuda w Naju część pierwsza


kacperek

Rekomendowane odpowiedzi

czemu ta pani ma ketchup na rączce?

a moze to stygmat? to zabawne - prawie jak rana Chrystusa :P

po prostu niewykorzystana siła kundalini + religijna psychoza i spieprzona podswiadomosc - i mamy sygmaty

albo to tylko jest efekt kwasu karbolowego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najciekawsze,że ludzi wcale nie krzyżowali w ten sposób. Dłonie są zbyt słabe, żeby utrzymać ciężar ciała. Po prostu uległyby rozdarciu. Gwoździe wbijano w nadgarstki, między kości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawym dla mnie jest to, że czołowy stygmatyk KK Ojciec Pio też miał stygmaty na dłoniach.

Przecież wiedział (musiał wiedzieć), że Mesjasz nie był ukrzyżowany w ten sposób.

 

PozP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę wam coś ,o tzw.cudach Bożych,oczywiście napewno znajdą się krytycy i sceptycy ,nie raz miałem z takimi do czynienia (poczytajcie mój blog -prawdziwa wiara ,a potem oceniajcie ,ok .) Św. Paweł ,Budda jak i Jezus oraz wielu innych w historii świętych ,proroków ,itp. także wiele razy musieli się zmagać z ludzkim niedowiarstwem,sceptycyzmem ,itp. Zeby zaprowadzić pokój tam gdzie panowało pogaństwo (co obserwuję obecnie ,poza wyjątkami ) dzisiaj zamiast religijności panuje polityka,pieniądz i pogaństwo -ponieważ Boga trzeba czcić codziennie w sercu swoim ,a nie biegać na pielgrzymki ,do kościołów itd. i grać świętoszka ,podczas (czuję to i czułem nie raz ) człowiek robi jedno,mówi co innego a myśli o wielu innych rzeczach (tu trzeba wiele lat samodyscypliny emocjonalnej-Medytacji,żeby zapanować nad własnymi myślami.

 

Właśnie za pomocą ukierunkowanych myśli ,człowiek może tworzyć wiele tzw.cudów w swoim życiu ,lecz musi dziennie szukać Boga w sercu swoim i prosić czy modlić się do niego ,o oświecenie swojej ciemnej duszy ,usunięcie wszelkich przeszkód na swojej drodze życiowej oraz aby Bóg rozjaśnił Umysł ze wszelkiej Niewiedzy (grzechu) w poznaniu jego mądrości .

 

Prosząc szczerze w swym sercu Bóg cię napewno wysłucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuda są dla ściśle określonej grupy osób potrzebne w rozwoju Duchowym i jest to grupa niemała. Aczkolwiek niektóre osoby nie potrzebują Ich, by mieć mocną Wiarę.

 

Natomiast dla garstki osób mocno rozwijających się Duchowo są wręcz niezbędne i garstce tej BÓG sam wiele ukazuje, co nie oznacza, że nie ma osób mocno rozwiniętych Duchowo, a nie potrzebujących Cudów. Ale ja żyję pośród wielu Cudów BOŻYCH i jestem szczęśliwy, że mogę Czuć tak Blisko BOGA. Alleluja.

 

Natomiast komentarze typu `ketchup` są dla mnie naturalnym dalszym horyzontem osób, które nie zadają sobie trudu ... i są dla mnie dalszym tłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast komentarze typu `ketchup` są dla mnie naturalnym dalszym horyzontem osób, które nie zadają sobie trudu ... i są dla mnie dalszym tłem

to zabawne że "o nie zadawaniu sobie trudu" mówi człowiek który nie zadaje sobie trudu żeby myśleć samodzielnie, żeby nie tylko wierzyć ale i poddawać pod wątpliwość...

 

jestem szczęśliwy, że mogę Czuć tak Blisko BOGA. Alleluja.

uważaj - to czasem mija a potem człowiek czuje wątpliwości i ma dwie opcje - rzucić wszystko w diabły i być wolnym albo jeszcze głębiej w to wejść i już nigdy nie podnieść się z klęczek

tak wiem, że myślisz- "to nie ja.. nie mnie" - tez tak myślałem parę lat temu... nigdy nie mówi nigdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Fascynacja BOGIEM trwa długo i pogłębia się za co jestem MU Bardzo Wdzięczny. Nadto należę do Tych, którzy już nie muszą Wierzyć w tamten Świat, bo Wiedzą że istnieje.

 

Czyli mój rozwój Duchowy dotyczy zupełnie innej płaszczyzny. Skupiam się głównie na Charyzmatach, aczkolwiek w wielu obszarach mam jeszcze ogrom do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz Kacperku podobny cud mieliśmy w Sokółce i co z tego wynikło?

Dodatkowo czego dowodzi ten cud że Bóg istnieje, że jest wśród nas, że księża są prawdziwymi pasterzami swoich owieczek, nie bardzo rozumiem co ma ten cud nam uzmysłowić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowodzi tego, że BÓG jest obecny w każdej EUCHARYSTII i JEST BOGIEM ŻYWYM – JEZUSEM.

 

I każdy kto chce oglądać BOGA w naszych czterech wymiarach ziemskich może oglądać GO w Kościele. I ON Patrzy na każdą osobę z EUCHARYSTII. I dzieją się Cuda. Wtedy kiedy jest szczerość w Sercu i chęć nawiązania Łączności z BOGIEM wtedy …

 

Spróbuj Przyjacielu

 

A Cudów EUCHARYSTYCZNYCH jest wiele. Także w Naju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowodzi tego, że BÓG jest obecny w każdej EUCHARYSTII i JEST BOGIEM ŻYWYM – JEZUSEM.

 

I każdy kto chce oglądać BOGA w naszych czterech wymiarach ziemskich może oglądać GO w Kościele. I ON Patrzy na każdą osobę z EUCHARYSTII. I dzieją się Cuda. Wtedy kiedy jest szczerość w Sercu i chęć nawiązania Łączności z BOGIEM wtedy …

 

Spróbuj Przyjacielu

 

A Cudów EUCHARYSTYCZNYCH jest wiele. Także w Naju.

 

w jakim znowu kościele, mnie uczono, że Bóg jest wszędzie

nie będę latać do kościoła, bo i tak mi się nie pokaże

jeśli już ma na kogoś patrzeć, to na pewno nie tylko z eucharystii, bez przesady

odmawiasz mu tej całej wszechmocy

chyba się obrazi na Ciebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra a co się dzieje poza murami kościoła - poruta i wyuzdanie?

Co do próbowania - no cóż może nie trafiłem na odpowiedniego duszpasterza, bo ci moi to byli mali, wredni, zakompleksieni a nie raz i zboczeni i lepiej żeby nie mówili o Bogu a raczej tylko i wyłacznie o Kościele sp. z o.o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj Przyjacielu

przypomina sie technika bombardowania miłością w rozmaitych sektach "destrukcyjnych" :P

 

Dowodzi tego, że BÓG jest obecny w każdej EUCHARYSTII i JEST BOGIEM ŻYWYM – JEZUSEM.

dowodzi że ludzka wiara- nawet bzdurna i niczym nie poparta ma moc - i raczej nie dowodzi nic więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedmówcę Buddhę traktujmy jako folklor ;) bez stresu

 

Dowodzi tego, że BÓG jest obecny w każdej EUCHARYSTII i JEST BOGIEM ŻYWYM – JEZUSEM.

 

I każdy kto chce oglądać BOGA w naszych czterech wymiarach ziemskich może oglądać GO w Kościele. I ON Patrzy na każdą osobę z EUCHARYSTII. I dzieją się Cuda. Wtedy kiedy jest szczerość w Sercu i chęć nawiązania Łączności z BOGIEM wtedy …

 

Spróbuj Przyjacielu

 

A Cudów EUCHARYSTYCZNYCH jest wiele. Także w Naju.

 

 

Piszę o czterech wymiarach ziemskich, gdyż my ludzie mamy małą zdolność postrzegania i jeżeli nie Widzimy, to często trudno nam Wierzyć. Czyli w naszych czterech wymiarach ziemskich - czyli tam gdzie sięga wzrok ludzki, a konkretniej po linii światła widzimy BOGA tylko i wyłącznie w EUCHARYSTII

 

Natomiast BÓG JEST wszędzie. BÓG JEST ABSOLUTEM i JEST nie tylko w naszym wielowymiarowym świecie (M-teoria), którego składową są nasze cztery wymiary po linii światła, ale w możliwych wielu milionach światów. BÓG TRÓJEDYNY JEST wszędzie.

 

Są Objawienia BOGA OJCA posiadające Imprimatur Rzymu, w których BÓG OJCIEC wyraźnie Mówi, że jest w nas tylko wtedy, gdy jesteśmy w Stanie Łaski Uświęcającej. Inaczej JEST poza nami.

 

I jeżeli Trwamy w Stanie Łaski Uświęcającej jest w każdej części naszego ciała. Jak też w całej naszej Duszy. Bo my jesteś Duchami. Ale to już rozmowa na inny temat.

Edytowane przez kacperek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przystąpić do Sakramentu Pokuty i Pojednania , spełniając wszystkie Jego warunki

 

Poczytajcie o Objawieniach dotyczących Sakramentu Spowiedzi, czyli Pokuty i Pojednania wstawione w blogu przez caliah

Edytowane przez kacperek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie tak, bo jakby mu wrażeń brakowało

rano msza, popołudniu msza, a tu jeszcze nabożeństwo, próba chóru

och to takie nudne i monotonne

a takie grzeszki owieczek, to dopiero!

wtedy możliwe jest przyśpieszone bicie serca, rozszerzenie źrenic i pewnie coś tam jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spowiedź Święta jest Sakramentem i dana osoba może otrzymać Odpuszczenie grzechów po wypełnieniu Jej warunków. W sytuacji szczególnej np. w czasie nadchodzącej śmierci można Wyspowiadać się BOGU bez pośrednictwa Kapłana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...