Skocz do zawartości

zęby, grób


Chanti

Rekomendowane odpowiedzi

Przez dwa dni miałam dość dziwne sny. Szukając interpretacji w sennikach większość z nich oznaczała śmierć kogoś bliskiego, jednak wolę się zapytać kogoś, kto zna sie na tym lepiej niż ja.

 

Sen pierwszy: Wyrosły mi 2 dodatkowe kły ( narosły na zęby) byłam u dentysty w celu ich wyrwania, jednak dentysta się pomylił i wyrwał mi dwa przednie zęby ( nie pamiętam, czy widziałam je z krwią czy bez)

Sen drugi Widziałam grób, a dokładniej dwa groby. Oba były moich babć (od strony mamy i taty). Jeden (grób mamy mojej mamy) był pięknie przystrojony, kwiatami, był na nim obraz Matki Boskiej Jasnogórskiej. Moja mama zapaliła żółtą gromnicę i postawiła na środku grobu ( identyczna gromnica, była zapalona w czasie śmierci babci i podtrzymywana przez mamę w rękach babci kiedy umierała). Wokół tego grobu była moja mama i jedna z sióstr. Poszłam na drugi grób ( mamy mojego taty), który był brudny,pusty, nic na nim nie leżało, ani nikt przy nim nie stał. Wróciłam do grobu drugiej babci i zaczęłam krzyczeć, dlaczego tata nie umył tamtego grobu,dlaczego go nie ma,dlaczego nie przystroili tak pięknie jak tutaj itd. Wrócilam spowrotem tam i zaczęłam myć ten grób. Brud ciężko schodził. Ni stąd ni z owąd pojawiła się moja ciotka ( od strony mamy), która smutnym wzrokiem patrzyła na to co robie, powiedziała, że miała do mnie zadzwonić, powiedzieć jak ten grób wygląda, ale przecież mnie nie było, wyjechałam. Na koniec tylko powiedziała,że sama by dała mi jakieś środki do wyczyszczenia grobu ale jej się skończyły. A ja zaczęłam szorować ten grób wodą z popiołem. Momentalnie cały był w pianie, o kolorze zgniłej zieleni. Poszłam z jakimś wiadrem po następną partie wody do czyszczenia. Mijałam grób mojej babci (ten pięknie przystrojony) zła na siostre i mamę, że ten drugi jest tak zaniedbany. Potem usłyszałam jakiś głos, przy tym grobie, który powiedział : Módlcie się ( w śnie brzmiał jak głos Boga). Mama ze łzami w oczach upadła na kolana, a ja odwróciłam się plecami, do tego grobu, nie zważąłam na te słowa tylko szłam to tego drugiego, zaniedbanego grobu. Obudziłam się w momencie gdy odchodziłam od pięknie przystrojonego grobu, przechodząc wąskim przejściem obok 2 innych grobów ( nie wiem czyje były). Jednak przejście było tak wąskie,że się wywaliłam.

 

Mówi się Sen mara, Bóg wiara. Ale nie raz sny się sprawdzają. Dlatego proszę o interpretację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja bym ten sen zatytuował: "wiadomość od zmarłego"

Czego ten zmarły może chcieć że w tkai sposób daje znać o sobie - moim zdaniem prosi o modlitwę.

Tylko o kogo moze chodzic w tym śnie czy babcię z "ładnego" grobu czy o babcię z "brzydkiego" grobu?

Wydawałoby się że bardziej w potrzebie jest babcia z grobu zaniedbanego ale to pozory bo teraz wroćmy do snu o zębach tam jest wskazówka - uważaj bo łatwo się pomylić - czyli odwracając sen drugi modlitwa jest potrzebana babci z grobu ładniejszego a żebyś już nie miała wątpliwości to będąc zła i idąc po wodę do mycia pomnika upadasz - to taki symbol mówiący ci - niezłość się, nie myj pomnika bo jest to zbyteczne i niepotrzebne( piana powstająca podczas mycia).

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...