Skocz do zawartości

biała suknia, więzienie


clara_aneczka

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś snilo mi sie ze siedziala zamknieta w bialej sukni slubnej w wiezieniu. Nie wiem jakie przestepstwo popelnilam. Chyba robiac to nie wiedzialam ze robie zle. Pozniej pozwolono mi wyjsc na chwile na gore i siedzialam z moimi babciami zszywajac moja lalke z dziecinstwa.Wiedzialam ze musze jej przyczepic glowe ale im sie to nie podobalo. Tak bardzo chcialam sie wydostac, ale nie moglam mniej wiecej moja mama mi zabraniala. Czy ten sen cos moze oznaczac? Prosze o pomoc w interpretacji i z gory dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Siemanko0704

mimo że jest to pomieszany sen da się go w miarę łatwo zinterpretować.

bo np więzienie nie jest utożsamiane tyle z pozbawieniem wolności, co z dostatnim życiem. Takim pod kloszem, odciętym od biedy, świata.

Lalka kojarzy się z dzieciństwiem, ale i również z posiadaniem dziecka :)

może po prostu twoja mama i babcia chcą w Tobie widzieć mała dziewczynkę, dziecko a nie umieją uświadomić sobie, że ty już jesteś dorosła. Uważają Ciebie za osobę na tyle "niedojrzałą" by móc Ci pozwolić na bycie samodzielną.

A no i radzę uważać lub się przygotować bo możesz w najbliższym czasie mieć niespodziankę po 9 m-cach :)

 

 

ps Interpretacja jest utrudniona ponieważ nie podałaś wieku ani sytuacji :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 22 lata. Moja rodzina raczej przeżywa kłopoty finansowe. Nie mam w tym momencie chłopaka więc posiadanie dziecka raczej się nie zapowiada. Jakieś 2 tygodnie temu musiałam zrezygnować z pracy powiązanej z moimi studiami by móc w spokoju skończyć studia (2 kierunki). To była taka sytuacja bez wyjścia. Czy to mogło mieć wpływ? Zastanawiała mnie ta biała suknia? To że mamuśka z babcią ciągle widzą we mnie dziecko to prawda :/

Edytowane przez clara_aneczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Siemanko0704

No i teraz się będzie wszystko zgadzać. Przez właśnie te problemy finansowe, mama i babcia chcą Ciebie "niankować" uważają Ciebie za dziecko. Możliwe że ich obawy wiążą się właśnie z porzuceniem pracy. Musisz być ich oczkiem w głowie :)

I rzeczywiście to też ma wpływ na ten sen- ta sytuacja bez wyjścia.

Może z dzieckiem przesadziłam, ale przyznaje się strzelałam

Biała suknia jest dobry znakiem.

 

 

Podsumowując sen opowiada o tym, że jesteś niesamodzielna i nie do końca możesz sama decydować o swoim życiu. Tym hamulcem jest pewnie zależność finansowa. Słyszę jednak, że nie da się szybko skończyć tej zależności, ale walcz o nią jak tylko będzie to możliwe. Bo wierz mi bardziej im pomożesz będąc niezależna, niż cały czas im "podlegać" i obciążać ich swoimi problemami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym śnie biała suknia ślubna nie jest raczej symbolem ani dobrym ani złym, jest to po prostu symbol informacyjny prawdopodobnie świadczący o tym, że coś spaliło na panewce; coś, do czego byłaś już przygotowana nie znalazło miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...