Skocz do zawartości

czy ciąży na mnie klątwa?


karolla29

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Od jakiegoś czasu w moim życiu bardzo źle się dzieje (od dobrych kilku lat... a może i od zawsze?)... wszystkie zwiazki mi sie rozsypują... pracy nie moge utrzymać.... mam ogólnie nawet problemy bytowe....

Długo sie nad tym zastanawiałam i nie wiem czy ktoś nie rzucił na mnie klątwy albo jakiegoś złego uroku?..

Powiedzcie mi proszę czy jest tak a możliwość?... jak to sprawdzić i jak zdjąć to "przekleństwo" z siebie???

A może to jakas sprawa karmiczna?... ale też nie wiem jak to sprawdzic i co z tym zrobić?

Poradźcie mi Kochani proszę.... bo zycie mi umyka... czas jest nieubłagalny... i nim sie obejrzę bedzie już schyłek.... a ja chcę być SZCZĘŚLIWA!!!

Z góry wielkie dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj:

http://www.ezoforum.pl/sposoby-na-klatwy-i-uroki/34466-tarcza-mentalna-ochron-sie.html

http://www.ezoforum.pl/sposoby-na-klatwy-i-uroki/35062-jak-odwrocic-zyczenia-rzucone-w-gniewiez-pomocy.html

 

i inne w tym dziale i jeśli wróżbici forumowi powiedzą że to klatwa/inne draństwo - to zastosuj niektóre rady :)

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jeżeli (albo i dodatkowo) jednak okaże się, że to nie klątwa to proponuje zastanowić się czego szukasz i oczekujesz od życia. Jakie są twoje pasje i zainteresowania. Może w tym kierunku powinnaś szukać pracy. Zastanów się również nad swoim nastawieniem. Może w tym tkwi problem a na zmiany nigdy nie jest za późno bo jak sama napisałaś życie ucieka;) Jeżeli chodzi o związki niektóre kobiety po prostu podświadomie wybierają podobny typ faceta. Nie znam Cię wiec nie bardzo mogę się wypowiadać. Myślę, że jeżeli jesteś zainteresowana założeniem rodziny może powinnaś zmienić priorytety przy wyborze partnera?

Tak mi się wydaje, że w międzyczasie tworzenia jednej tarczy a drugiej powinnaś przysiąść z czekoladą w jednej ręce z kawą/herbatą w drugiej i porządnie zastanowić się czego tak naprawdę pragniesz i jakie są twoje oczekiwania względem życia. Zastanów się co możesz zmienić:)

 

życzę powodzenia :_kwiatek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...