Skocz do zawartości

Znaczenie snu z ludźmi ktorzy gineli od kul i miotacza plomieni.


untouchables

Rekomendowane odpowiedzi

Przestrzen tego snu to duzy plac, bardzo wysoka metalowa siatka za ktora byla wieza wartownicza. Bylem w poblizu dlugiego kanalu(przypominal kanal w garazu, w ktorym mozna naprawiac samochod. Kanal byl dosyc dlugi i jego sciana przednia byla drewniana.Obok niego byly jakby prysznice, cos co przypominalo dlugie rury ktorymi mozna bylo lac wode umyc samochod lub cos podobnego do karczerow, ale metalowe.

Bylem w tym snie wsrod ludzi ktorych chyba znalem, poznalem niedawno na pewnym szkoleniu doksztalcajacym. Nagle pojawil sie ktos w mundurze, strzelano do niego upadl lecz ruszal sie, czolgal. Nagle pojawilo sie 5 ludzi w ciemnych plaszczach, czulem ze posrod nich byla Kobieta, bardzo wyrazista, przed tymi 5cioma osobami znajdowalo sie 3 zolnierzy ktorzy biegli razem z nimi w strone tych kul, strzelano do nich lecz nie trafiano w nich. Nagle pojaiwl sie ogien jakby z miotacza podpalil tego czolgajacego sie zolnierza, zaczal wygladac jak magma rozpalona do czerwonosci, w tym czasie ogromny grad kul szedl w strone tych ludzi z ktorymi bylem, pogineli. Ja natomist ucieklem do tego kanalu i skrylem sie przed ogromnym ogniem, jednak drewniana sciana zaczela przepuszczac ogien w strone moich nog, czulem goraco i paraliz, nie moglem sie ruszyc, cos trzymalo moje nogi ale jeszcze nie parzylo.

Obudzilem sie, chwycilem za papierosa, byla 5 z minutami. Postanowilem dalej zasnac, nie wiem czy to swiadome snienie czy rzeczywiscie wrocilem do tego snu, lecz pojaiwlo sie to znowu, znalazlem jakas droge ucieczki jakis metalowy wlaz w tym kanale, dzieki ktoremu uszedlem od tego ognia. Sam nie wiem jak to mozliwe bardzo rzadko mi sie cos sni, z pomoca sennikow internetowych mam pewne trudnosci w diagnozowaniu znaczenia tego snu.

Mam obecnie trudnosci, w niedalekiej przyszlosci biore rozwod, jest to dosyc swieza i upokarzajaca mnie sprawa. Uprzejmie prosze o pomoc w rozwklaniu znaczenia tego snu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...