Skocz do zawartości

Pająk, tajemnicza paczka i pseudo zaginione dokumenty.


Asiol

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam dzisiaj bardzo dziwny sen... Mianowicie śnił mi się mój dom w Polsce(obecnie przebywam w Anglii). Sytuacja działa się w kuchni mojego domu, znalazłam pająka na podłodze który szedł w moją stronę w celu ugryzienia mnie, próbowałam się obronić i zabiłam bo swoim butem. Nagle w kuchni pojawili się moi rodzice i zaczęliśmy rozmawiać o jakichś codziennych sprawach, gdy nagle moja mama wtrąciła pytanie kiedy wezmę tą paczkę która leży przed nasz bramą wjazdową a raczej obok niej, w każdym razie nie na naszej posesji. Oczywiście od razu poszłam po tą paczkę,(we śnie miałam wrażenie ze paczka leży tam co najmniej tydzień.) Gdy wyszłam na zewnątrz znowu zaatakował mnie pająk identyczny jak poprzedni. Uporałam się z nim wyszłam przez bramę i podniosłam z ziemi ogromną paczkę oraz kilka listów(pamiętam tylko tyle ze jeden list był z moimi zagubionymi dokumentami angielskimi, chyba od samochodu, choć w moim realnym świecie żadnych dokumentów nie zgubiłam). Następnie nagle znalazłam się w domu i jedyne co pamiętam to fakt że paczką był chyba jakiś witraż, ponieważ można tak było wywnioskować z wypowiedzi mojej mamy, ów witraż był w tulipany(nie wiem czy to ma znaczenie ale tulipany są moimi ulubionymi kwiatami). W każdym razie paczka była mokra i podniszczona ale jej nie otwieraliśmy i doszliśmy do wniosku że trzeba ją odesłać. Na koniec dodam jeszcze że pogoda we śnie była dziwna, było jasno ale pochmurnie. Po tym śnie miałam jeszcze zupełnie inny ale chyba już mniej istotny po którym się obudziłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...