Skocz do zawartości

Czy ktoś pomoże?


drezno

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie i proszę o pomoc.

Sytuacja jest taka, że znajomy rozwodził się z żoną, ale teraz z powodów finansowych chciałby znowu wrócić do domu. W pytaniu "co mu serce zaspokoi" wyszły karty: walet pik, walet trefl, 10 trefl, walet karo. Tę karty czyta się od prawej do lewej.

Czy to znaczy "nadzieja na rozwód się nie spełni" czy "nadzieja na rozwód się spełni"? Te walety pik i trefl to rozstanie, ale nie mogę rozgryźć czy 10 i walet karo oznaczają, że ten rozwód nastąpi, czy też nie i on spokojnie wróci do domu.

Wielkie dzięki dla pomagaczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za pomoc, ale mam jeszcze jedno pytanie. Wyszło mi to w kupce "co mu serce zaspokoi" i trochę mnie to zdezorientowało, bo skoro on chce wrócić do domu, to powinno wyjść w kupce np. "czego się nie spodziewa" czy jakoś tak. Pokazanie się tych kart w kupce j.w. powinno wskazywać na spełnienie się nadziei, czyli powrót. Czy to jest możliwe, że odpowiedź wyszła w takiej kupce, bo on tak naprawdę nie chciałby wrócić gdyby nie kwestie finansów? Czyli tutaj pokazałyby się podświadome nadzieje, a nie te deklarowane? Czy na takie rzeczy trzeba zwracać uwagę przy odpowiedziach kart?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, czasami się zdarza, że odpowiedź pojawia się w innej kupce niż teoretycznie umawiamy się z kartami, dlatego trzeba czytać je całościowo.

Kwestie finansowe też się tu pokazują, pan ma problem i chciałby, żeby żona mu pomogła, jednak ona raczej machnie na niego ręką i pan pozostanie z niczym.

Na wszystko trzeba zwracać uwagę. Trzeba patrzeć całościowo na rozkład, ale też ważna jest każda jedna karta, jak i ich połączenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...