Jump to content
drezno

Czy ktoś pomoże?

Recommended Posts

drezno

Witam serdecznie i proszę o pomoc.

Sytuacja jest taka, że znajomy rozwodził się z żoną, ale teraz z powodów finansowych chciałby znowu wrócić do domu. W pytaniu "co mu serce zaspokoi" wyszły karty: walet pik, walet trefl, 10 trefl, walet karo. Tę karty czyta się od prawej do lewej.

Czy to znaczy "nadzieja na rozwód się nie spełni" czy "nadzieja na rozwód się spełni"? Te walety pik i trefl to rozstanie, ale nie mogę rozgryźć czy 10 i walet karo oznaczają, że ten rozwód nastąpi, czy też nie i on spokojnie wróci do domu.

Wielkie dzięki dla pomagaczy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Erza

Pan będzie miał problem z powrotem do domu, żona się raczej na to nie zgodzi.

Ewidentnie tu widać rozwód i rozstanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
drezno

Dziękuję bardzo za pomoc, ale mam jeszcze jedno pytanie. Wyszło mi to w kupce "co mu serce zaspokoi" i trochę mnie to zdezorientowało, bo skoro on chce wrócić do domu, to powinno wyjść w kupce np. "czego się nie spodziewa" czy jakoś tak. Pokazanie się tych kart w kupce j.w. powinno wskazywać na spełnienie się nadziei, czyli powrót. Czy to jest możliwe, że odpowiedź wyszła w takiej kupce, bo on tak naprawdę nie chciałby wrócić gdyby nie kwestie finansów? Czyli tutaj pokazałyby się podświadome nadzieje, a nie te deklarowane? Czy na takie rzeczy trzeba zwracać uwagę przy odpowiedziach kart?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Erza

Wiesz, czasami się zdarza, że odpowiedź pojawia się w innej kupce niż teoretycznie umawiamy się z kartami, dlatego trzeba czytać je całościowo.

Kwestie finansowe też się tu pokazują, pan ma problem i chciałby, żeby żona mu pomogła, jednak ona raczej machnie na niego ręką i pan pozostanie z niczym.

Na wszystko trzeba zwracać uwagę. Trzeba patrzeć całościowo na rozkład, ale też ważna jest każda jedna karta, jak i ich połączenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...