Skocz do zawartości

Sen o zwierzętach trudnych do złapania


Neftys89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem ze zrozumieniem przekazu mojego snu.

Śniło mi się, że w moim mieszkaniu było pełno ludzi, chyba studenci i zastanawialiśmy się jak rozlokowac wszystkich w 3 pokojach, a było nas ponad 20 os, rozważaliśmy położyć panów w dużym pokoju, nas-dziewczyny w moim [średnim] i tych, którzy stanowili pary w najmniejszym... kłóciliśmy się, że to zero prywatności i tak nie może być, usiedliśmy na krzesłach w półkolu i debatowaliśmy nad wynajęciem większego mieszkania, potem większość nagle wyszła, a ja spacerowałam po lesie i szukałam psa, albo kota... znalazłam szczeniaka doga niemieckiego, którego nazywałam Puffek, ale jak na tą rasę to był maleńki-wielkości czarnego kociaka którego potem znalazłam, szłam tak z nimi trzymając na rękach, ale ciągle któreś się gubiło, często wołałam Puffka, zza krzaków wyszedł tygrys, ale też młody, ucieszyłam się. Szłam dalej z tygrysem, 2 kociakami czarnami [czasem były 3] i tym szczeniakiem na rękach. Potem byłam znowu z tymi ludźmi, tylko w innym pomieszczeniu [nie wiem gdzie], rozmawialiśmy... ja ciągle łapałam te zwierzaki, bo uciekały gdzieś ciągle. W drzwiach stanął tygrys, ale większy, ten był groźniejszy... nagle zmienił się w bardzo przystojnego faceta, pytał czy mamy coś do jedzenia i podszedł do lodówki... wyjęłam mięso mielone, które on pozarł [jak tygrys] a potem jeszcze jakieś surowe mięso i podałam mu na dłoni, powiedziałam "tylko mnie nie ugryź", a on "będę ostrożny" i delikatnie wziął zębami to mięso, oblizał mi dłoń jeszcze. I znowu gdzieś przed swoim blokiem się znalazłam i ganiałam za kociakami, wołałam Puffka i znalazłam jeszcze swojego [naprawde go mam] psa, ale też jako szczeniaka. Próbowałam wszystkie te zwierzaki zaniesc do domu, ale ciągle któryś uciekał...

A jeszcze co dziwniejsze to w tym śnie przyśniło mi się, że obudziłam się w swoim łóżku w akademiku i opowiadałąm ten własnie sen swojej sąsiadce. Nie jestem pewna czy po tym przerywniku nie wróciłam właśnie znowu do dalszej części pierwotnego snu. Dziwnie tak śnić o tym, że się przebudziło i opowiadało sen. Oo

 

Czy ktos może rozumie o co mogło chodzić w tym śnie? Dawno nie miałam takiego pomieszania... Byłabym wdzięczna za wyjaśnienie.

Edytowane przez Neftys89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...