Skocz do zawartości

Dręczący i przykry sen


Miragena

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moi drodzy.

Mam problem z interpretacją snu który prześladuje mnie już jakiś spory czas , był przykry , nieprzyjemny i nie mogę go zebrać 'do kupy'

 

Otóż był on trochę bez sensu , więc tak:

 

Szłam przez moją drogę do domu , był szare, pochmurne niebo. Pogoda deszczowa , kałuże , błoto , narzędzia robotników którzy robili drogę. Weszłam do pierwszego sklepu i chciano mi sprzedać papierosy ( które popalam od czasu do czasu , widziałam opakowanie) , następnie poszłam do drugiego sklepu, gdzie były wypełnione półki - lecz nie wszystkie. Ustałam z kimś i zapaliłam tam papierosa o ile dobrze pamiętam. Później widziałam mojego martwego kolegę który leżał z martwym białym szczurem, bardzo mi się szkoda zrobiło tego szczura więc próbowałam go budzić , wskrzesić ale niestety nic to nie pomogło.

 

 

Drugi sen który miałam - bałam się że spadnę z wielkich , piaskowych gór nad Wisłą , płynęłam łódką po tej Wiśle między jakimiś krzakami i inną roślinnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie przykre obrazy bywają sennym odbiciem równie przykrych sytuacji z życia realnego. Czy aby nie przeżywasz jakiegoś dołka? Sen powtarzający się jest ważną informacją, że sytuacja do której się odnosi jest rozciągnięta w czasie -trwa bądź co jakiś czas powtarza się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Skupię się na twoim pierwszym śnie bo wydaje mi się że wiem co znaczy.

Droga po której idziesz - to twoja droga życiowa, to że jest pochmurnie i szaro wskzauje że coś "jest nie halo" jest cos co nipokoi twoją podświadomość. Moim zdaniem ten "alarm" podświadomości dotyczy sposobu odżywiania się oraz używek a konkretnie paierosów. Wskazuje na to że robisz zakupy w sklepie (sny sklepowe wskazują przeważnie na niodpowiednią dietę lub co częste u kobiet drastyczne i wyniszczajace odchudzanie). W drugim sklepie na półkach czegos brakuje - to jest wskazanie że twój spsób odżywiania się powoduje braki czegoś w organiźmie. Dodatkowo jest to podkeślone widokiem martwego kolegi oraz martwego białego szczura (szczur jako szkodnik coś co niszczy podstępnie i niewidocznie).

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...