Skocz do zawartości

Droga polna,mrówki


DiunaJG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj miałam dwa sny, mam nadzieję że ktoś mi go wyjaśni.

Pierwszy był o tym jak jechałam na małym rowerku szeroką polną drogą i to bardzo mocno wyboistą.Droga była cały czas prosta i nie pamiętam celu tej podróży. Ktoś jeszcze ze mną na początku ale potem byłam sama.Pamiętam , że gdzieś dojechałam była to poprzeczna droga na której jechałam w prawą stronę i szukałam drogi powrotnej, znalazłam jedną na którą skręciłam ale okazało się że jest zła i znowu znalazłam się na tej poprzecznej. Potem zobaczyłam drogę tą którą jechałam na samym początku, skręciłam w nią i tą samą drogą wracałam, szeroką, polną i mocno wyboistą.

A drugi sen był o mojej starej sali gimnastycznej w szkole podstawowej. Tam spotkałam starego kolegę czekając na w-f.Pamiętam że chodziłam po niej, wzięłam piłkę do kosza i zaczęłam nią rzucać do kosza.Wiem że się śmiałam z tego,że mi już nie wychodzi tak jak kiedyś. Potem zobaczyłam chłopaka który pompował swoją piłkę podeszłam do niego i okazało się że ja też mam nie napompowaną, chciałam wymienić ale wszystkie były sflaczałe. Wzięłam tą maszynę do pompowania i zaczęłam pompować. Moja piłka stała się dziwny jasnym balonem który obiją doże rozmiary z jakimiś guzami.Potem siedziałam na podłodze i czekałam .W między czasie pojawiał sie mój kolega coś do mnie mówił nie pamiętam. Siedząc zobaczyłam duże mrówki czerwone które zaczęły przechodzić przez sale gimnastyczną. Ja się boję mrówek i w śnie też się bałam, szybko odskoczyłam, miałam wrażenie że chodzą mi po nodze, wiem że podwinęłam nogawki od spodni ale nic tam nie było.

Stałam z boku i patrzyłam jak wszystkie przechodzą, na końcu szły takie dziwne te mrówki wyglądały trochę jak czerwone koniki polne.Pamiętam jeszcze jak siedziałam z grupką osób i pojawił się mój kolega coś udowadniał ale dalej to już widzę jakieś przebłyski.

Trochę dziwne są te sny czy ktoś mógłby je wyjaśnić?!! mam poważne plany w moim życiu a myślę, że podświadomość człowieka daje najlepsze wskazówki jak postępować w swoim życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda rowerem wyboistą drogą zapowiada że będziesz dokonywała

wyboru nie zawsze łatwego w istotnym problemie dla ciebie, sama będziesz

musiała być bardziej samodzielna jeżeli chcesz coś osiągnąć.

Mrówki pojawiające się w twoim śnie wskazują na pracę i karierę

zawodowa którą sobie dawno już planowałaś chcesz sobie wszystko

poukładać potrzeba ci stabilności tak twoja podświadomość daje ci

plany ciężkiej i wytrwałej pracy - nabierzesz większej pewności siebie

i odczujesz przypływ Energi by stawiać czoła nowym zadaniom i wyzwaniom. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tęcza, z całym szacunkiem, ale ta interpretacja wygląda na niemalże żywcem przepisaną z kiepskiego sennika.

Powiedz mi proszę jak uzasadnisz, że mrówki w tym śnie oznaczają "karierę zawodową" (czyli jakby nie było coś pozytywnego), skoro śniąca wyraźnie podkreśla, że mrówki są czymś, czego się boi?

 

i odczujesz przypływ Energi(...)

 

A to już w ogóle z dupy wzięte...

Zastanów się dziewczyno czy interpretujesz dla własnej przyjemności, czy po to, aby komuś pomóc - bo nie pomagasz pisząc znaczenia, których nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...