Skocz do zawartości

Ślub


Rodzynka

Rekomendowane odpowiedzi

Szlam w sukni slubnej z ogromnym i bardzo ciezkim trenem, suknia byla zrobiona z materialowych rozyczek od pasa w dol, szlam pod gorke i strasznie mi bylo ciezko ja uniesc. Jak doszlam do gory podazylam w strone kosciola, czekala na mnie moja siostra, pokazala mi wielka miske z woda i glowkami bialych roz i zaprowadzila mnie dalej, to ona mnie zaprowadzila do oltarza zamiast ojca. Z tym, ze nie bylo oltarza tylko po prostu jakis korytarz i na jego koncu ktos czekal. Nie mialam pojecia za kogo wychodze za maz. Z bocznych drzwi wyszedl pan mlody, wysoki, barczysty, z dluga broda i wasami,stanowczo nieprzystojny i za stary, w jasno czerwonym garniturze z za krotkimi rekawami i nogawkami. Zaczal mnie ogladac, sprawdzac moje zeby jak u konia, kazal mi sie usmiechnac i nie byl zadowolony z ksztaltu mojego usmiechu.

 

Coz moze ten sen oznaczac? Prosze o pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym momencie pomyslałam, że sen pokazał Twoja gotowość do założenia rodziny.. ale po przeczytaniu opisu "przyszłego męża" - bardziej mi podchodzi sytuacja w której mozesz sie czuć albo niedowartosciowana kobietą, albo nazbyt oceniana pod wzgledem walorów, przez kogos, kto w sumie nie jest w Twoim typie.

 

ot, takie moje luźne skojarzenia.

 

A jak wygląda Twoja sfera prywatna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem od roku w separacji, lecz ze wzgledu na to, ze mamy dziecko ciagle widze sie z moim bylym. Mieszkam za granica ale chcialam w tym roku wrocic lecz nagle sprawy finansowe nie pozwola mi na to przez dluzszy czas. Ogolnie sfery prywatnej brak takiej jaka bym chciala, nie ma. Chcialabym rozpoczac nowe zycie ale cos mnie ciagle stopuje i nie pozwala mi zakonczyc tamtego etepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...