Skocz do zawartości

Czarny kot i 12 kociąt...


saritha_86

Rekomendowane odpowiedzi

Przyśnił mi się dzisiaj czarny kot, który zaczął się kocić (ale tak dziwnie, bo nachylił się nad moją szyją?) Po chwili wokół niego było 12 czarnych koteczków, które piły mleko od matki... Co to oznacza???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka spraw:

- kot rodził, a nie kotka?!

- co to znaczy "nad moją szyją?

- gdzie to się działo?

- jakie odczucia Ci towarzyszyły?

- jaki masz stosunek do kotów na co dzień?

 

Źle się wysłowiłam - oczywiście ,że kotka się kociła! Chociaż ta kotka bardziej przypominała kocura... Niezbyt umiem powiedzieć, gdzie się to działo - chyba na jakimś korytarzu a może w domu??? (Ale na pewno na podłodze). Początkowo kotka nachyliła swój pyszczek nad moją szyję i wtedy jakby biała ślina albo jakaś biała maź, była między nami... - tak jakbyśmy były połączone... (Naprawdę ciężko to wyjaśnić), i wtedy kotka zaczęła się kocić tak jakby z pyszczka - chociaż wiem, że jest to niemożliwe... Kociła się naprawdę bardzo szybko, jeden kociak za drugim. Wszystkie czarne... Wtedy położyłam kotkę na środku tak by kocięta (po obu stronach było ich po sześć - nie liczyłam ale wiedziałam, że jest ich 12) mogły bez problemu pic mleko od matki... Podczas tego snu na początku tak jakbym się bala tej kotki, zwłaszcza jak się nachyliła nade mną, ale potem się jej nie bałam i z zaskoczeniem patrzyłam jak się zaczęła kocić i chciałam pomóc kotkom...

Jeżeli chodzi o mój stosunek do kotów, to je bardzo lubię, choć obecnie nie mam żadnego. Do tej pory zawsze jak śnił mi się jakiś kot - to zawsze był nim mój rudy kotek (który niestety zdechł), a do którego byłam bardzo przywiązana. Zauważyłam również, że jak śnił mi się mój kotek, to zawsze wszystko się układa a niemożliwe stawało się możliwym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...