Skocz do zawartości

kąpiel, dziwna postać, dziwne polecenie.


JEAN-MADALINE

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o interpretacje tego snu. Śnił mi sie bardzo dawno, miałam wtedy jakieś 12,13 lat. Pamietam go wyraźnie do dzis dnia. Opisywałam kiedys ten sen na innym portalu, ale nie uzyskałam odpowiedzi, a czuje , że to jakiś ważny sen..bardzo bym chciała poznac jego znaczenie.

 

Ten sen pamiętam do dziś, choć śnił mi się tak dawno...

 

Siedzę w wannie, kąpie się. Wody było mało i była czysta. Nagle w kącie łazienki pojawiła się kobieta, która była ubrana na niebiesko i biało , zdaje się , że miała tez jakieś nakrycie głowy.

Powiedziała tylko jedno zdanie , ale tak dobitnie , że pamiętam to po dziś dzień i nigdy nie zapomnę. Powiedziała:" Pomyśl o swojej drodze do Okland" Ja zachowywałam się tak, jakbym wiedziała o tym , a ona mi to tylko przypominała. Odpowiedziałam jej z lekkim ociąganiem :" tak, tak , wiem , pomyślę".

 

Czy ktos wie o co może chodzić??Mineło tyle czasu , a ten sen nadal mnie niepokoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, bardzo Ci dziekuje Kaffko :) Pomogłas mi spojrzec na ten sen z innej strony. Faktycznie jest sporo prawdy w tym co piszesz. Od jakiegos czasu, im starsza jestem tym silniej odczuwam potrzebę, bycia "kims więcej", osiągnąc "cos więcej". Ciągle szukam tego talentu w sobie , który w pełni pozwoli mi czuć sie spełnioną, zadowoloną z siebie osobą.

Naprawde cieszę sie , że znalazłam to forum:)

 

Dodam jeszcze, że nim mi sie to przysniło nic nie słyszałam o tym Okland . Dopiero poźniej zaczęłam szukać. Wcześniej napewno nic nie słyszałam, bo naprawde nic, a nic nie kojarzyło mi sie z tą nazwą.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...