Skocz do zawartości

Reiki szkodzi - świadectwo działania demonicznego


kacperek

Rekomendowane odpowiedzi

reiki szkodzi - świadectwo działania demonicznego

 

Reiki szkodzi - świadectwo cierpień fizycznych i duchowych, jakich nabawiła się w następstwie

korzystania z leczenia metodą reiki

 

Świadectwo jest w piśmie posiadającym Imprimatur "Miłujcie się" nr 1 z 2003 r.

 

Po zabiegu chirurgicznym usunięcia polipa przy odbycie cały rok cierpiałam na bóle, na które lekarze nie potrafili mi

pomóc. W 1993 r. przeczytałam artykuł o Zbawczym dotyku dłoni, w którym znalazłam tego rodzaju zachętę: Z myślą o Tobie, o Twoim zdrowiu, dobrym samopoczuciu oraz komforcie psychicznym powstaje nowy gabinet REIKI i Bioenergoterapii w Centrum Medycyny Naturalnej. W swojej naiwności uwierzyłam, że jest to idealna kuracja wszelkiego rodzaju schorzeń. Poszłam więc na ten uzdrowicielski seans. Położono mnie na lekarskim

tapczanie, bioenergoterapeuta przykładał mi na całe ciało emanujące ciepłem ręce. W tym czasie słuchaliśmy dla relaksu muzyki Wschodu. Pierwsze symptomy tego leczenia dały o sobie znać już następnego dnia. Opanował mnie ogromny strach, ściskanie w żołądku, uczucie zdzierania skóry z twarzy. Z biegiem czasu symptomy te przybierały na sile i różnorodności. Pojawił się szum w głowie przechodzący w uczucie pieczenia i palenia twarzy oraz

ucisku na plecach i klatce piersiowej.

Najbardziej przerażające było doświadczenie bardzo ciężkich dłoni przygniatających mnie i poruszających się po moim ciele. Leżąc na tapczanie, czułam, jak inne ręce wibrują w powietrzu dookoła mojej osoby. Im szybsza wibracja, tym mocniej taka łapa spadała na moje ciało, co powodowało ogromny ból. Ponadto czułam zęby wbijające się w ciało, drapiące pazury. Szczytem bólu było uczucie wdzierających się iglic pomiędzy skórę a ciało wzdłuż kręgosłupa. Wszystkie te doznania pojawiały się równocześnie. O spaniu nie było mowy. Zdałam sobie sprawę, że

jest to agresja złych mocy. Umęczona i całkowicie zdesperowana prześladowaniami

złych duchów, postanowiłam zakończyć życie samobójstwem. Poleciłam się Bożemu Miłosierdziu i zaczęłam sobie podcinać żyły. W tym momencie zadzwonił sąsiad. Poprosiłam go do siebie i kazałam

zadzwonić na pogotowie. Kiedy w szpitalu pozszywano mi ręce, lekarz zapytał, dlaczego chciałam popełnić samobójstwo. Powiedziałam, że po seansie okultystycznym doświadczam prześladowania

ze strony złego ducha i nie mogę tego już dłużej znosić. Wtedy lekarz zaczął drwić ze mnie, przekonując, że przecież

żadne złe duchy nie istnieją. Uznał, że są to moje psychiczne urojenia i dlatego odesłał mnie na dwumiesięczne leczenie

do szpitala psychiatrycznego. Wtedy zrozumiałam, że moim jedynym ratunkiem jest Jezus. Dzień i noc wołałam

do Pana o ratunek. I właśnie dzięki żarliwej modlitwie, częstemu przystępowaniu dosakramentów, postowi o chlebie i wodzie oraz dzięki modlitwie osób z Odnowy w Duchu Świętym nękania ze strony złego ducha prawie całkowicie ustąpiły. Czasami jeszcze pewne symptomy powracają, ale przestałam się bać; traktuję te ataki złego jako doping do intensywniejszej modlitwy i całkowitego od Pan w swojej miłości dopuścił te ataki złego, aby zmobilizować mnie do intensywniejszego

życia modlitwy i częstszego korzystania z sakramentów. Na koniec chciałabym wszystkich

przestrzec przed korzystaniem z usług różnej maści uzdrowicieli, bioenergoterapeutów,

niekonwencjonalnych technik i metod leczenia, bo w ten sposób narażamy siebie na bezpośrednie działanie sił demonicznych.

Barbara

 

Reiki (przekazywanie Kosmicznej Uniwersalnej Energii w celu oczyszczenia i uzdrowienia poprzez ręce terapeuty będącego kanałem uzdrawiającym) jest jedną z wielu metod okultystycznego uzdrawiania Ener. Praktyki te są szczególnie niebezpieczne, ponieważ sam okultyzm jest sposobem wchodzenia człowieka w świat niewidzialny przy pomocy specjalnych rytuałów i technik (magii), aby zdobyć tajemną moc i wiedzę – w celu podporządkowania

sobie rzeczywistości duchowej i materialnej. Człowiek otwiera się więc na tajemnicze energie, aby je wykorzystywać

do wróżbiarstwa lub leczenia chorób. Często ludzie są nieświadomi, że z tymi energiami związana jest obecność

złych duchów. Każdy rodzaj magii wypływa z szatańskiego grzechu nieposłuszeństwa i buntu przeciwko Bogu. Poprzez

praktykowanie magii następuje swoistego rodzaju pakt z szatanem, gdzie różnego rodzaju wróżbici, uzdrawiacze stają

się posiadaczami spektakularnych mocy, które dają im poczucie władzy uzdrawiania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kacperku popełniasz kilka błędów jako przedstawiciel handlowy firmy Kosciół sp. z o.o.

Próbowałem Cię naprowadzić, ale niestety nie wykazałeś chęci nauki, dlatego postanowiłem wytknąć Ci twoje błędy w działaniach handlowych:

1) Nie rozpoznałeś "terenu”, na którym przyszło ci działać- nie sprawdziłeś, kim są twoi rozmówcy, co sobą reprezentują i jakie mają wykształcenie. Ten błąd spowodował, że nie dostosowałeś się poziomem do swoich przeciwników, co naraża Cię na śmieszność.

2) Nie przygotowałeś odpowiednich argumentów w swojej rozmowie - straszenie- wieje nudą, jak stara płyta i tą cześć mamy już dawno za sobą ( od dzieciństwa mówiono nam to grzech a to grzech śmiertelny).

3) Twoja oferta jest nie atrakcyjna - pokazuje tylko minusy chrześcijaństwa a nie pokazuje żadnych plusów.

4) Krytykujesz konkurencję wymieniając ją z nazwy i przytaczając głupie i nieprawdziwe "świadectwa" to w wykonaniu handlowca takiego jak Ty jest GRZECHEM ŚMIERTELNYM zgodnie z zasadą: "o konkurencji nie mów nic, bo w pamięci rozmówcy zastaje tylko jej nazwa a nie twoje przesłanie".

5) Swoje wypowiedzi kierujesz w większości do ludzi, którzy są dla Kościoła sp. z o.o. klientami utraconymi, co powinno w twoim przypadku wzmóc czujność i spowodować bardziej staranne przygotowanie się do rozmowy z uwzględnieniem i przemyśleniem przyczyn odejścia klienta od proponowanych usług.

Podsumowując za działania na obcym terenie ocena: NIEDOSTATECZNA

Jedną rzecz wykonujesz dobrze jako przedstawiciel handlowy - kłamiesz, ale to podstawowa umiejętność.

Na co powinieneś zwrócić uwagę swoim przełożonym:

Niech lepiej przygotują Ci argumenty do rozmowy, bo "zarządzanie strachem" w takiej firmie jak Kościół sp z o.o. prowadzi do tego, że większość ( wszystkich wierzących, niepasujących do słowa "większość" z góry przepraszam) waszej społeczności składa się z jednostek słabych i zastraszonych, których kreatywność jest ograniczona, dlatego też są nieskutecznymi i marnymi orędownikami waszych poglądów. Zarządzanie strachem powoduje, że tracicie najbardziej wartościowe jednostki, które wyłamują się spod rządów nieudolnej dyrekcji i zaczynają działać na własną rękę i nieraz czyniąc Kościół sp. z o.o. obiektem ataków ze strony ludzi, którzy dobrze tą organizację poznali i znają jej najsłabsze punkty.

Pozdrawiam:

Sławomir

P.S.

teraz już chyba nie będziesz pisał o mnie: "Bracie".

Edytowane przez Slawomir
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze symptomy tego leczenia dały o sobie znać już następnego dnia. Opanował mnie ogromny strach, ściskanie w żołądku, uczucie zdzierania skóry z twarzy. Z biegiem czasu symptomy te przybierały na sile i różnorodności. Pojawił się szum w głowie przechodzący w uczucie pieczenia i palenia twarzy oraz

ucisku na plecach i klatce piersiowej.

Najbardziej przerażające było doświadczenie bardzo ciężkich dłoni przygniatających mnie i poruszających się po moim ciele. Leżąc na tapczanie, czułam, jak inne ręce wibrują w powietrzu dookoła mojej osoby. Im szybsza wibracja, tym mocniej taka łapa spadała na moje ciało, co powodowało ogromny ból.

 

Hmm..wyglada to mniej wiecej tak:

Na poczatku leczenia metoda Reiki,osoba wykonujaca zabieg powinna poinformowac osobe poddana zabiegowi ze symptomy chorobowe moga sie nasilic,jest to naturalna kolej rzeczy poniewaz energia Reiki musi odblokowac zatory energetyczne ktore kumuluja sie w ciele osoby poddanej zabiegowi,wiec nie szukajmy dziury w calym.

Stad ten opis,zdecydowanie przekolorowany jak dla mnie,ale idzmy dalej...

 

Zdałam sobie sprawę, że

jest to agresja złych mocy. Umęczona i całkowicie zdesperowana prześladowaniami

złych duchów, postanowiłam zakończyć życie samobójstwem.

 

Powiem tak...nie dajmy sie zwariowac i nie doszukujmy sie we wszelkich dzialaniach energetycznych od razu dzialalnosci zlych duchow,demonow itp.bo zakrawa to na mala paranoje.

Nie jest tak ze:

że moim jedynym ratunkiem jest Jezus. Dzień i noc wołałam

do Pana o ratunek. I właśnie dzięki żarliwej modlitwie, częstemu przystępowaniu dosakramentów, postowi o chlebie i wodzie oraz dzięki modlitwie osób z Odnowy w Duchu Świętym nękania ze strony złego ducha prawie całkowicie ustąpiły.

Podchodzac do tego od strony oczyszczania organizmu bardzo dobrze ze ta Pani zrobila sobie oczyszczanie przyjmujac tylko chleb i wode :) wydaje mi sie ze to jej bardziej pomoglo.Jednak kolejny raz podkreslam nie dramatyzujmy juz tak z tymi wstretnymi zlymi duchami ktore tylko czekaja zeby poprzez zabieg Reiki nas opetac i do piekla wyslac.W GB i Stanach Zjednoczonych seria zabiegow Reiki moze byc przypisana normalnie po zabiegu chirurgicznym na recepte i nikt nie doszukuje sie tam dzialan zlych duchow tylko traktowane jest jako rehabilitacja,tylko w naszym spoleczenstwie dalej funkcjonuje takie chore podejscie do sprawy,kreowane przez kiezy na kazaniach.

 

Poprzez

praktykowanie magii następuje swoistego rodzaju pakt z szatanem, gdzie różnego rodzaju wróżbici, uzdrawiacze stają

się posiadaczami spektakularnych mocy, które dają im poczucie władzy uzdrawiania.

 

Pakt z szatanem???? ;) ludzie co z Wami :) Najpierw poczytajcie dobrze na czym Magia polega...pozniej przeczytajcie raz jescze to samo i jeszcze raz...moze pomoze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku leczenia metoda Reiki,osoba wykonujaca zabieg powinna poinformowac osobe poddana zabiegowi ze symptomy chorobowe moga sie nasilic,jest to naturalna kolej rzeczy poniewaz energia Reiki musi odblokowac zatory energetyczne ktore kumuluja sie w ciele osoby poddanej zabiegowi

Dostrzegasz związek między jednym a drugim? Ja żadnego. Jezus w Ewangeli nigdy nie uzdrawiał w takiej kolejności - symptomy się nie nasilały, ale ustępowały całkowicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleciłam się Bożemu Miłosierdziu i zaczęłam sobie podcinać żyły. W tym momencie zadzwonił sąsiad. Poprosiłam go do siebie i kazałam

zadzwonić na pogotowie.[/b]

 

Jakie to jest wzruszajace. Ani to wstawic do romansu ani do kryminalu.

 

 

 

Tak czytam i czytam ten artykul i dostalam olsnienia. To nie byl "polip" to byl szatan! Dobrze mu tam bylo bo ciemno i cieplo prawie jak w piekle a tu nagle jakies reiki chce go wykurzyc to sie nie dziwie ze sie rozszalal i narobil babie balaganu.

Edytowane przez Boma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje duże nieporozumienie w kwestii wiary i czym tak naprawdę REI KI jest -A jest to zgromadzona Energia Uzdrowicielska którą przesyła na pacienta bioenergoterapeuta za pomocą rąk (od ręka -REI - po Japońsku ) pobudzając jego uśpioną u podstawy kręgosłupa Duchową Energię (kundalini - czyt. zwinięty wąż -według Starożytnych Hindusów ) budzący się i wspinający do góry wzdłuż 7 Ośrodków Energetycznych/Emocjonalnych (czyt. Czakra - Wir Energii ) wywołując tym szereg nieprzyjemnych nieraz reakcji fizycznych i psychicznych .

 

Nie raz mówię ludziom że więcej pożytku sprawiło by ludziom wybudowanie więcej Ośrodków Psychologicznych z Doświadczonymi Psychologami i Psychiatrami (to jest takich ,których leczenie polega na poprawie zdrowia pacienta bez leków ,zastrzyków, tabletek ) ,niż Kościołów gdzie ich Pełno " .

 

Gdzie ludzie w kościołach pozbywają się swojej Energi Życiowej (Energia po Japońsku to KI ) na rzecz ludzi ,przebywających z nim w jednym pomieszczeniu (Aura -niematerialna otoczka wokoło każdej żywej istoty ) która miesza się z innymi ludźmi ,i kto tej Energii Wewnętrznej zgromadził więcej , "Wysysa Ją "(Przeważnie Nieświadomie ) z ludzi ,który ma tej Energii mniej, więc naturalne jest że, czym mniej tej Energii życiowej Człowiek posiada ,zapada z czasem na zdrowiu -tak duchowym jak i psycho -fizycznym ,napisałem razem ponieważ psychika ma duży wpływ na organizm fizyczny.

 

Jezus mówił, że" Nie Każdy CHrześcijanin jest Moim Wyznawcą" lub " Nie Każdy Który Mi Mówi - Panie Panie -Jest Moim Uczniem ",dzisiaj ludzie w kościołach czczą tak naprawdę Diabła ,maskującego się pod imieniem Boga ,przecież jak ktoś Boga w Sercu nie odnajdzie (Serce to nasza Dusza ) to nie odnajdzie go w żadnej Świątyni,Kościołach czy na Pielgrzymkach na Świecie "Złego Kościół Nie Naprawi a Dobrego Człowieka i Bar Oraz Największe Zło i Pokusy Nie Zepsują ".

Edytowane przez Pit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie wiesz kogo czcimy, bo go nigdy nie znałeś ani nie znasz. Chrześcijanie od początku zbierali się w wiele osób, aby modlić się do Boga. Msza Św. nie była nigdy traktowana jako modlitwa prywatna. Zamiast totalnie mieszając konteksty Pisma Świętego może zajrzysz do Dziejów Apostolskich, bo widać, że masz się za mądrzejszego od samych Apostołów twierdząc, że lepiej rozumiesz naukę Jezusa niż oni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostrzegasz związek między jednym a drugim? Ja żadnego. Jezus w Ewangeli nigdy nie uzdrawiał w takiej kolejności - symptomy się nie nasilały, ale ustępowały całkowicie.

 

Coz...nie jestem Jezusem Chrystusem :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie on, a pewnie któryś z jego sekretarzy, który nie miał pojęcia co pisze. To był list prywatny, a na nim pieczęć papieska o niczym nie świadczy. KKK wyraźnie mówi, że praktyki magiczne, nawet gdy mają za cel polepszenie zdrowia ludzi są zakazane.

 

KKK 2117 Wszystkie praktyki magii lub czarów, przez które dąży się do pozyskania tajemnych sił, by posługiwać się nimi i osiągać nadnaturalną władzę nad bliźnim – nawet w celu zapewnienia mu zdrowia – są w poważnej sprzeczności z cnotą religijności. Praktyki te należy potępić tym bardziej wtedy, gdy towarzyszy im intencja zaszkodzenia drugiemu człowiekowi lub uciekanie się do interwencji demonów. Jest również naganne noszenie amuletów. Spirytyzm często pociąga za sobą praktyki wróżbiarskie lub magiczne. Dlatego Kościół upomina wiernych, by wystrzegali się ich. Uciekanie się do tak zwanych tradycyjnych praktyk medycznych nie usprawiedliwia ani wzywania złych mocy, ani wykorzystywania łatwowierności drugiego człowieka.

Edytowane przez vel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reiki to nie praktyka magiczna tylko japoński system uzdrawiania energetycznego.

 

Mylisz się. Po prostu tak określacie praktykę magiczną którą się posługujecie. Wiem o niej na tyle dużo, że mogę bez wahania stwierdzić, że to praktyka magiczna o dalekowschodnich korzeniach. Cały wasz system stopni, symboli, mantr i inkantacji to nic innego jak inicjowanie w magię. Medycyną naturalną może być ziołolecznictwo czy fizjoterapia. Reiki dotyka rzeczy ponad naturalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się. Po prostu tak określacie praktykę magiczną którą się posługujecie. Wiem o niej na tyle dużo, że mogę bez wahania stwierdzić, że to praktyka magiczna o dalekowschodnich korzeniach. Cały wasz system stopni, symboli, mantr i inkantacji to nic innego jak inicjowanie w magię.

 

To chyba czytałeś o czymś innym.

Chrystus uzdrawiał, wskrzeszał. Może jemu się przyjrzysz z bliska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba czytałeś o czymś innym.

Czytałem właśnie o tym. Nie oszukuj czytelników. Dobrze wiesz o czym piszę.

 

Chrystus uzdrawiał, wskrzeszał. Może jemu się przyjrzysz z bliska?

Nie używał do tego reiki. Robił to bez problemu, bo On jest Bogiem.

Edytowane przez vel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mozna nazwac go osba skoro ujrzec nie da rady...

przypominasz mi swoimi postami swiadkow jehowy na sile na mus beda nawracac....

a troche tolerancji....wobec innych..... bog ponoc dal nam wolna wole.....i niech kazdy doswiadcza i wlasna sciezka podaza.....

a ty zdaje sie malo dowartosciowany jestes szukasz drogi by byc dostrzezonym.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem właśnie o tym. Nie oszukuj czytelników. Dobrze wiesz o czym piszę.

 

 

Nie używał do tego reiki. Robił to bez problemu, bo On jest Bogiem.

 

Też mi argument, bo on jest bogiem. Terefere.

Niech się zajmie głodnymi dziećmi, sierotami, potrzebującymi.

A Ty też powinieneś jako jego dziecko zamiast przesiadywać na forum, gdzie niestety rzucone przez Ciebie ziarno trafia na mało podatny grunt, zająć się pomaganiem innym, a nie dręczeniem nas tutaj swoimi kazaniami. Myślę, że jemu będzie miło, jak kogoś wesprzesz, pomożesz mu. Jest tyle sposób na to, żeby realizować przykazania dane przez Twojego Boga, a Ty ciągle się upierasz, żeby być drugim Piotrem Skargą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczesny szamanizm to zwykłe neopogaństwo. Nie po to Bóg się objawił ludziom, aby ludzie zaczęli go znowu redukować do wyobrażeń czerpanych z natury. On jest jej Twórcą i znacznie wykracza poza nią. Szamanizm i religie dalekowschodnie natomiast zatrzymują się na naturze i utożsamiają z nią Boga.

 

Msza Święta nie jest żadną praktyką magiczną, ale kultem Boga, który On sam nakazał sprawować. Czytanie Pisma Świętego nie boli.

 

To bzdura, że reiki nie ma nic wspólnego z religią. Reiki zakłada określony obraz Boga. Dla reikowców Bóg jest panteistyczną energią a dla chrześcijan jest osobowy i jest duchem. To że wasi ideolodzy głoszą, że reiki nie ma nic wspólnego z religią to oszukiwanie samych siebie. Całą terminologię jak i filozofię Boga macie zaczerpniętą z religii dalekowschodnich. Myślę, że doskonale jesteś tego świadoma.

 

Nie oceniaj wiec innych.

Ciebie nie oceniam. Oceniam reiki.

 

I nie móię o Bogu Biblijnym a tym ponad wszystkimi religiami

Jest jeden Bóg.

 

Dla mnie był Mistzrem Oświeconym.

Jezus był wcielonym Bogiem. To nie zwykły mistrz jakich to wielu głosi że nimi są i że doszli do buddyjskiego oświecenia.

Zupełnie inna kategoria szamanko. Jezus wielokrotnie w Ewangelii dawał wyraz tego, że jest Bogiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat jestem nauczycielem Reiki i zajmuje sie szmanizmem, ale nie jestem wyznawczynia kultów pogańskich.

To tak jakbyś napisała: jestem rasy białej, ale jestem murzynką.

 

Nieiwele ma to wspólnego z naturalistycznym poglądem.

Właśnie ma bardzo dużo. Zobacz: tutaj

 

I na dodatek negujesz prawo innych do tego co gwarantuje im konstytucja.

Mylisz się. Nikomu nie zabraniam wyznawać religii tą którą uzna za prawdziwą. Dyskutuje na poziomie doktrynalnym i nie stosuję żadnego przymusu.

 

Mistrzyni Reiki, która przyniosłą nam ten system do kraju byłą katolicką zakonnicą

Której to zakazano tej praktyki. To, że ktoś jest osobą duchowną nie znaczy, że nie popełnia błędów. Księża egzorcyści piętnują reiki, bo wiele osób do nich trafia właśnie po waszych inicjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reiki nie jest zabronione pzrez prawo wiec odpusc sobie demonizowanie go.

Prawo stanowione ma się nijak do religii. Nawet gdyby prezydent RP orzekł, że od tej pory reiki to oficjalny system państwowego uzdrawiania to nie zmieniłoby jego złej istoty.

 

A nie katolicy zrobia co uznaja za stosowne.

Tak, jednak zauważ, że piszesz w dziale chrześcijaństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...