Skocz do zawartości

Śnieg, mój pies, mąż stado króków, ja jednym z nich.


JawaSen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :usmiech2:

Miałam wczoraj sen, często mi się śnią sny i praktycznie zawsze wszystkie pamiętam, ale ten wczorajszy czuję że coś znaczy tylko ...nie wiem jak mam go zinterpretować.Więc proszę o pomoc :-)

Byłam na wieczorny spacerze z psem, osiedle między którym rosły bardzo duże drzewa, gdzieniegdzie latarnie takie w starym stylu, cały czas padał śnieg, takie duże płatki:-) pies biegał luzem ,nigdzie ani żywej duszy, szłam gdzieś za bloki ,wiem że za tymi blokami były już pola. Mąż wyszedł nagle zza jakiegoś bloku, ale to było dla mnie jakieś takie oczywiste bo ja czekałam na niego, poszliśmy na spacer już razem, wyszliśmy na skraj pól, bloki były tuz za nami, mąż bawił się gdzieś obok z psem a ja stałam i patrzyłam bo przede mną pojawiły się na polu kruki,leciały nisko przy ziemi, nie wydawały żadnego odgłosu,czułam że je znam że one na mnie czekają i co najdziwniejsze, one mi się śniły w moim poprzednim śnie, ale tam najpierw były wilkami potem zmieniły się w kruki(dziwne ale ja wiedziałam we śnie że to te same kruki)Zaczęłam iść wzdłuż krawędzi pola, a te kruki leciały w raz ze mną ,jednak się do mnie nie zbliżały, były cały czas w pobliżu a ja wiedziałam że czekają na mnie i że w końcu do nich dołączę, i .. wcale się tego nie bałam tyle że jeszcze nie nadszedł czas.Mąż pojawił się między blokami , pies skakał koło mnie, poszłam z mężem z powrotem między bloki, szliśmy do domu, powoli , ciągle padał śnieg, taka zimowa sceneria :wieczór ,odblask lamp, duże płatki śniegu, jeszcze na sam koniec znalazłam smycz i obrąż ,taka ładną kolorową, miałam chęć ją zatrzymać ale wiedziałam że właściciel będzie tego szukał więc pozostawiłam tam gdzie była.

No i obudziłam się :-) Niby żaden niezwykły sen ale.. mam takie przeczucie że on coś znaczy.Będę wdzięczna za interpretacje:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Sen jest trudny więc tylko cie nakieruje ale mogę się mylić.

Sen ostrzega przed jakimś wydarzeniem na początku zimy ( to własnie te kruki jako zwiastuny wiadomości). Mysle że ten sen jest takim napomnieniem - słuchaj intuicji bo ma ci cos ważnego do przekazania (to jest właśnie ta zmina wilków w kruki ). Musisz zwrócić baczniejszą uwagę na podszepty intuicji bo czekasz na jakąś wiadomość od niej.

pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...