Jump to content
tutu

Dwuznaczny symbol?

Recommended Posts

tutu

Kolejny z symboli, o którym chciałabym co nie co wiedzieć to znak, którego nawet nazwy nie znam.

Jeden intrygujący artysta, który istnieje pod nazwą Sopor Aeternus (z łac. wieczny sen)

stosuje ów symbol jako swoje logo, ale słyszałam, że jest to również znak jakiegoś demona,

połączonych dwóch rodzajów energii (oczywiście tylko tak słyszałam, nie zapewniam, że

to prawda).

symbol wygląda o tak:

ifmt90.jpg

ps: Sopor Aeternus to wspaniały artysta tworzący neo folk, łączy grozę i poczucie baśni w jednym.

Muzyka idealna dla osób o nietypowym guście, marzycieli, ludzi żyjących we własnym świecie.

Degustacja:

Belen

hmm jakby to rozkminić na części pierwsze.

Symbol JUSA. JUpiter SAturn. Hybryda.

Jupiter

http://www.clker.com/cliparts/5/a/d/4/12422514771539765651Jupiter_symbol.svg.med.png

Saturn

http://www.whats-your-sign.com/images/SaturnSymbol.jpg

Połączenie symboli Jupitera i Saturna. Najwidoczniej musiały być ważne dla Varney. Złączenie dwóch dopełniających się planet.

Czytałem, że Saturn w ogóle zajmuje wysokie stanowisko w Sopor Aeternus. Może przez cechy. Chodzi tu np o przyjmowanie nauczki od losu bez popadania w doły i depresje.

PS: tak dla wyjaśnienia to główną częścią Sopor Aeternus była kobieta. :D Anna Varney.

Edited by Belen

tutu

taki ma pseudonim, ale jakiej płci jest, tego do końca nie wiadomo :)

Belen

No niby tak. Biedna. :{ Ale utrzymuje, że nie czuła się mężczyzną. :D