Skocz do zawartości

Dwa dziwne sny, czy to ma jakiś związek?


Sznurowadła

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kilka dni temu miałam dziwny sen. Śniło mi się, że skończyliśmy lekcje, jak zawsze czekaliśmy na autobus. Wszyscy stali, zagadani i nagle szedł jakiś dziwny mężczyzna, ubrany na czarno, od razu wiedziałam, że chce zrobić coś złego i w tym śnie czułam dziwny niepokój. Ten mężczyzna podszedł do jakiegoś chłopaka i dźgnął go nożem w brzuch, po czym popatrzył na mnie. Nikt tego nie widział, oprócz mnie, wszyscy stali zagadani ja stałam i czułam ogromny niepokój i strach. Ten mężczyzna podążał w moją stronę i już był przy mnie, obudziłam się. Kilka dni po tym śnie, śnił mi się ten sam mężczyzna, śnilo mi się, że siedziałam w domu, a on zaczął dobijać się do drzwi, wiedziałam, ze jest zły, że chce mnie zabić, czułam jak mi serce wali we śnie, cała się trząsłam, bałam się niesamowicie, szybko zamknęłam drzwi na klucz, mama mi pomogła i zobaczyłam przez okno, że on biegnie i chce wejść tylnymi drzwiami, więc pobiegłam z mamą na drugi koniec domu i zamknęłam tylne drzwi. On walił po drzwiach, ja dalej wystraszona, a mama krzyczy do mnie, żebym uciekała wyjściowymi drzwiami, bo on zaraz rozwali drzwi tylne. Więc ja biegne przed siebie, do znajomej i już byłam blisko jej domu, byl zakręt, ale ja chciałam skrócić drogę i uniosłam się i leciałam, bez skrzydeł, tak po prostu. Wylądowałam tuż przed domem znajomej,ona akurat z niego wychodziła i w tym samym momencie moja mama przybiegła tam i moja znajoma powiedziała "co chcesz? właśnie idę się myć" ja byłam wystraszona, dyszałam i ledwo z siebie wydusiłam,że goni mnie jakiś facet i chce mnie zabić. Obudziłam się wtedy, w nocy i zasnęłam potem znów. Zasnęłam a tu to samo! Znów widzę tego faceta, który dobija się do drzwi, znów jestem wystraszona, roztrzęsiona, ale tym razem nie uciekam, nie zamykam drzwi, tylko wzięłam beton i zamurowałam wszystkie okna i drzwi. Odetchnęłam z ulgą i potem się obudziłam.

 

 

Będę bardzo wdzięczna za interpretację tego snu. I czy te dwa sny mogą mieć ze sobą jakieś powiązanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...