Skocz do zawartości

Proszę o interpretację


ramzes69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Proszę o interpretację mojego snu:

 

Jechałem rowerem jedną z ulic mojego miasta i pewnym momencie zjechałem na polną drogę która prowadziła do rzeki. Dojechałem do rzeki ale woda była mocno wzburzona i ciemna, zsiadłem z roweru i wdepnąłem w błoto pooglądałem chwilę wodę , wsiadłem znowu na rower i wróciłem na drogę asfaltową i spokojnie przejechałem przez most na tej rzece. Ten sen nie wywołał u mnie zbytnich emocji, to raczej tak jakbym z ciekawości obejrzał tą rzekę z bliska i tyle...

 

Za odpowiedź z góry dziękuję

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda symbolizuje nasze uczucia, emocje a błoto w tym śnie mówi o sytuacji w której ugrzązłeś - właśnie z powodu swoich emocji

chcesz się do tego zdystansować, a możliwe że już odciąłeś się od pewnych osób które wzbudzały w Tobie emocje

Podoba mi się w tym śnie motyw polnej drogi - mówi o romantycznym podejściu do miłości :-)

Powrót na asfaltową drogę i przejechanie mostu to powrót do takiego realnego, trzeźwego rozumienia życia, może skupiłeś się teraz na sprawach materialnych

Rower mówi o potrzebie decydowania w związku,cały sen pokazuje że miałeś okazje wejść w związek ale chyba się wycofałeś

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze przypomniało mi się, że zanim dosiadłem stalowego rumaka to leciałem nad jakąś drogą asfaltową bardzo nisko a nawierzchnia mieniła się na niebiesko. A jeszcze wcześniej wszedłem do windy i chciałem pojechać na 3 piętro a winda pojechała wyżej chyba na 14 i nie chciała mnie słuchać. Ponadto jednej ściany w niej nie było i to raczej wywołało mój lęk...

 

Dziękuję za odpowiedź i proszę jeszcze o interpretację tego co powyżej napisałem.

 

P.S.

Wydaje mi się że jest to trafnie zinterpretowane bo był taki związek ale to nie ja się z niego wycofałem, zresztą nieważne, ale rzeczywiście skupiłem się ostatnio na sprawach materialnych bardziej. Poza tym chyba pierwszy raz słyszę, że mam romantyczne podejście do miłości, ale to chyba dobrze;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...