Skocz do zawartości

śmierdzący kot, zdechła mysz w klatce i szczur + lewitująca przyjaciółka i...


makowa_panienka

Rekomendowane odpowiedzi

sen podczas drzemki. kwaśny sen jak cholera.

 

zacznijmy od tego -> lato, drzewa, południe, droga, żółta glina w której grzęznę tory kolejowe, zwrotnica. moj ojciec; podchodze do niego a on dla żartu pchnął mnie tuż pod nadjeżdżający z zawrotną prędkością pociąg. nie wpadłam. ojciec sie smieje. koniec epizodu 1.

przy kamiennym murze lewituje moja przyjaciółka [?!] nie mówi nic, patrzy, unosi się. nie mówi nic.

 

dom - póżny wieczór, moj dom, jednak po chwili okazuje sie ze to częściowo scenografia z domu mojej babci.

zwierzęta, kot. noszony na rękach przez brata. szczur który wyślizguje mi się z rąk, ciagle ucieka. drugi kot śmierdzący - boże jak on cuchnął! drapał, uciekał, była pręgowany, lekko zielony, ale puchaty i miływ dotyku, ale obrzydliwie cuchnął, łapał mnie za dłonie i gryzł z całej siły dopoki go nie strząsnełam. po chwili wracał i zaczynal to samo.

w klatce leżała zdechła mysz. czarna. mała mysz.

 

co moj mozg chce mi powiedziec?

 

ktoś wie?

 

pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nistety jeżeli chodzi o twój sen to jest wyraźnym przekazem że coś z tobą jest nie tak a mianowicie żart twego ojca jest typowy dla ludzi po narkotykach, lewitacja - stan upojenia i wizji narkotycznych, szczur jako szkodnik który wyślizguje się z rąk - jako symbol utraty kontroli, a szczerze mówiąc to twój nałóg to jest ten śmierdzący kot którego tak się brzydzisz. Zaś jego zachowanie, łapanie za ręce i to że wraca wskazuje na poważny PROBLEM rzekłbym NAŁÓG przez duże N. Jak to się skończy jeżeli czegoś z tym nie zrobisz wskazuje ci podświadomość w ostniej scenie tej z myszą.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja widzę związek ze sprawą, jeśli ćpasz to po co zaśmiecasz forum tym co widziałaś po paleniu trawki ? są tu ludzie, normalni ludzie a nie ćpuny, którzy na prawdę mają poważne sny i chcą tutaj zasięgnąć opinii a ty smiecisz tylko

 

kim jesteś żeby mnie oceniać? ja ciebie nie oceniam. jeśli nie masz nic do powiedzenia, to nie mów i nie obrażaj mnie, bo nie wiesz kim jestem. pozdrawiam.

 

Nistety jeżeli chodzi o twój sen to jest wyraźnym przekazem że coś z tobą jest nie tak a mianowicie żart twego ojca jest typowy dla ludzi po narkotykach, lewitacja - stan upojenia i wizji narkotycznych, szczur jako szkodnik który wyślizguje się z rąk - jako symbol utraty kontroli, a szczerze mówiąc to twój nałóg to jest ten śmierdzący kot którego tak się brzydzisz. Zaś jego zachowanie, łapanie za ręce i to że wraca wskazuje na poważny PROBLEM rzekłbym NAŁÓG przez duże N. Jak to się skończy jeżeli czegoś z tym nie zrobisz wskazuje ci podświadomość w ostniej scenie tej z myszą.

Pozdrawiam:

Sławomir

 

 

dzięki :) coś w tym jest. jednak muszę dodać, że nie widze problemu u siebie z nałogiem a bardziej z sytuacją pracy. nie wiem ile senniki mają w sobie prawdy, zwłaszcza ten który odsyła do tego forum, ale wracajac do symboli ktore pojedynczo maja jakies znaczenie, buduje sie pewna całość. lewitująca przyjaciółka, "widziec kogos lewitującego " - senniki tłumaczą jako zazdrość, poniekąd by się to zgadzało gdyż ona ma naprawde dobra prace, i kolejne kot - drapiący fałszywy przyjaciel, szczur rwnież... , no ja bym wytłumaczyła to jako tarapaty z towarzystwem i presja rodziny w sprawie pracy która trwa bardzo długo. byłam Ciekawa jak zostanie to zinterpretowane przez Was, w koncu macie duże doświadczenie w tym skoro się tu udzielacie.

 

więc jeszcze raz dziękuję,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poco prosisz o interpretację jak wszystko znalazłaśc w senniku?

Najtrudniejsze przy nałogach to stwierdzenie że jest się nałogowcem.

Ale skoro ty nie widzisz problemu ja również go nie widzę to twój problem nie mój.

Mi nie musisz udowadniać że nie mam racji udowodnij sobie, że ja się mylę, a będe pierwszy który odszczeka swoje słowa.

Edytowane przez Slawomir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...