Skocz do zawartości

Kobieta , która nos ma w kształcie krzyzyża z patyka


Bozena21

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo zalezy mi na interpretację tego snu. Nie często śnię ,aleimam sny prorocze, tego snu nie mogę rozszyfrować.Śniło mi się przedwczoraj, że mieszkałam w swoim rodzinnym domu, koło ogrodzenia stała grupka osób. Wśród tych osób była kobieta i jej córka, której nie znam osobiście, ale ona jest chyba związana z kimś z kim się rozstałam, ale wciąż jest mi bardzo bliski. Zastanawiałam się co oni wszyscy tam robią, dlaczego stoją koło mojego domu. Postanowiłam jednak podejść do tej kobiety, zapytać się czy nie zrobić im herbaty lub kawy. Podeszłam do niej, ona się odwróciła, a ja zobaczyłam, że zamiast nosa ma patyk w kształcie nosa. Pomyślałam, że jest paskudna i obudziłam się. Ten sen nie daje mi spokoju. Nie mogę wprost zadzwonić do niego i zapytać czy coś się nie stało, nie wiem nawet czy on z nią jest. Ale te krzyż nie daje mi spokoju. Boje się, że coś złego się u niego dzieje. Nie jest mi obojętny jego los. Proszę pomóc mi zrozumieć ten sen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Sen jest trudny i proszę aby moją intrpretację traktować raczej jako podpowiedź do właściwego znaczenia.

Moim zdaniem w tym śnie jest jeden ważny symbol a mianowicie symbol podejścia do ogrodzenia i ludzi stojących obok domu to tak jakbyś miała wyjśc poza schematy myślowe otworzyć sie na jakieś informacje z zewnątrz informacje od ludzi to moim zdaniem oznacza ta grupak osób przed domem, zresztą jest to zasygnalizowane chęcią zaproponowania kawy, herbaty to tak jakyś gdzieś w jakiejś rozmowie nazwijmy "na ploteczkach" z koleżanką dowiedziła sie istotnych wiadomości. Czego dotyczą wiadomości? Otóż sposobu postrzegania twojej "rywalki". Wiadość którą otzrymasz rzuci inne światło na ta kobietę - to jest ten nos w kształcie krzyża rozwijając znaczenie tego symbolu można by zasugerować że jej życie nastawine jest na cierpienie a wchodząc głębiej że "złapała" twojego byłego partnera na słowa "jaka to ja jestem biedna i nieszczęśliwa" a podkreśleniem tego moze byc jej córka czyli oprócz tego że "żlapała go an litość" to dołożyła jeszcz do tego litość nad dzieckiem - sztuczka kobieca stara jak świat.

Tak ja widzę ten sen i jego przesłanie a czy jest w tym chodź ziarnko prawdy to tylko ty możesz zweryfikować.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że złapała go na litość to prawda, wątpię żebym cokolwiek dowiedziała się o niej. Staram się trzymać od nich z daleka, martwię się tylko, bo czemu ona mi sie przysniła, czemu nie on? Dlaczego jego przy niej nie było? Może wcale nie są razem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sen dodatkowo może oznaczać wiadomość stąd ta propozycja kawy czy herbaty, pamietaj że nie ten wygrywa wojnę kto ma więcej wojska tylko ten kto ma leszych szpiegów. Czasem warto posłuchać plotek bo jak inaczej sie chcesz dowiedzieć czy sa razem?

A dlaczego nie on, bo to nie koncert życzeń - podświadomośc jest berdzoooooooooooooooooooooo wredna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...