Skocz do zawartości

śmierć w szpitalu prez chorobę i na drodze w wypadku


d4nny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

dzisiejszej nocy mojej dziewczynie przyśnił się straszny sen, brzmiał tak:

 

"Leżałeś w szpitalu, byłam przy Tobie... Lekarz powiedział, że nic się nie da zrobić, że nie pokonamy

tej choroby i odłączyli Cię od aparatury. Potem jakoś jechałam do Twoich rodziców Xarą ojca powiedzieć im. Powiedziałam i jechałam do Ciebie. I tu przed [tu nazwa miejscowości] zderzyłam się z cysterną wybuchła i się obudziłam.Twoi rodzice obwiniali mnie za Twoją śmierć i życzyli mi też żebym cierpiała tak jak Ty. To było straszne."

 

proszę o interpretację tego snu, gdyż trochę się obawiam o swoje i mojej dziewczyny życie

Edytowane przez d4nny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteśmy ze sobą nie całe 5 miesięcy, znamy się może z 6... moja matka ją lubi, ojciec też jemu to raczej i tak obojętne, matka czasem tylko się czepia, że za często się spotykamy, że ona musi się uczyć ja też... ja mam 21 lat, moja dziewczyna 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze snu nie wynika że wam coś grozi ale te czepianie sie twojej matki do dziewczyny może być spowodowane tym że coś "przez nią" zawalisz np. jakiś egzamin ( to jest twoja śmierć ) a wtedy to twoja matka jej "zmyje głowę" i to jest ten wybuch cysterny.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tak przeczytałem Twoją wypowiedź to pomyślałem, że może chodzić o moje studia... mam parę semestrów w plecy na studiach no i ogólnie jestem zdecydowany aby je rzucić, matka czepia o tym nie wie, wciąż mi nie daje spokoju, pyta czy będę dalej studiowal... pewnie cos stzrelilo jej do glowy, że zaniedbuje je przez dziewczyne i ja obwinia i oto pewnie odpowiedz na ten caly sen, tylko dlaczego sni się on mojej dziewczynie a nie mnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...