Skocz do zawartości

biała chusteczka higieniczna rzucana z góry schodów i ******ąca powoli na ziemie


Kubusiowa

Rekomendowane odpowiedzi

śni mi sie że siedzę na schodach z moim ukochanym z którym nie mogę być razem ( on ma żonę ) . Siedzimy na schodach i przytualmy sie(on obejmuje mnie ramieniem, ja wtulam sie w niego, ) ukrywamy sie przed innymi na tych schodach. W dole widzimy ludzi oni nie widzą nas. Nagle ja niechcacy upuszczam z tych schodów bielutką jak śnieg chusteczkę higieniczną . Oboje obserwujemy jak powoli powoli spada ona za poręcz schodów, jak frunie i frunie a w końcu upada na ziemię . Wtedy kobieta będąca na dole widzi że coś spadło z góry spogląda na nas i przyjaźnie sie do nas uśmiecha.

 

czy ten upadek

białej husteczki ma jakieś symboliczne znaczenie ?

 

w rzeczywistym życiu kocham tego faceta ale zdaje sobie z tego sprawę że on ma rodzinę i gdy spotykam go w pracy tylko rozmawiamy , śmiejemy sie , radzimy sobie i żalimy jak coś idzie nie tak.Pracujemy ze sobą już 5 lat . Od początku coś do siebie czuliśmy, inni pracownicy też to widzieli. Potem jednak miałam narzeczonego . 2 miesiące temu rozstaliśmy sie . Od tygodnia znów śni mi sie mój przyjaciel z pracy. Znów czuje że ta miłość wróciła że znów go kocham. Wszystkie sny są podone , on mówi że mnie kocha , ja że jego ale jest to przeraźliwie smutne bo oboje wiemy nawet w śnie ! że nie możemy być razem. To takie przytłaczające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...