Skocz do zawartości

Co robię źle?


Teusz

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż moja praktyka to położyć się i zrelaksować. Wizualizuję sobie, że moje ręce, położone wzdłuż ciała, zaczynają pulsować energią. Po jakimś czasie przestaje nimi czuć jakiegokolwiek podłoża oraz nakrycia. Uczucie to z wolna przenosi się na resztę ciała, ale przeważnie nie na całe. Głównie na ręce ponad łokcie i klatkę piersiową. Mniej nogi, a w okolicach głowy praktycznie nie czuję nic (jedynie dwa dni temu udało mi się jakby wzmocnić ten przepływ, czułem wtedy tą energię w całym ciele, głowa jakby mi pulsowała, choć nie jest to najtrafniejsze określenie - a lewy policzek "łaskotał" bardziej od prawego).

Po chwili mam wrażenie, że moje ręce (później klatka) mimowolnie się unoszą (zjawisko zachodzi o różnym nasileniu - raz jakby wyżej, raz niżej)... a unoszą się tez realnie. Początkowo nie czuję nakrycia, ale po jakimś czasie następuje jakby wyczerpanie, zaczynam dostrzegać, że moje ręce są uniesione i podtrzymuje je za pomocą mięśni. Równolegle też zaczyna walić serce. Kiedyś uderzało zdecydowanie bardziej, niemniej obecnie i tak przeszkadza.

 

Stąd moje pytanie. Co robię źle i jak to poprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

mam niekiedy podobnie.sobie i tobie proponuje nauke nad relaksacja i poglebianiem go .ja ogolnie dobrze potrafie sie zrelaksowac ale w pewnym momencie mam scisk miedzy brwiami i ogromna ochote poruszenia sie.pisze o tym ktorys raz czy ktos wie jaka jest tego przyczyna.? z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...