Skocz do zawartości

Ślub, Przyjazd męża, zakupy i zabawa z córką


Gość izabelami

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o interpretację dwóch snów.

Kilka dni temu śniło mi się, że byłam w sukni ślubnej z welonem i miałam kolczyk pod prawym okiem. Kolczyk wyglądał jak elegancka szpilka. Próbowałam go wyciągnąć bo mnie bolało. Mówiłam co ja teraz zrobię przecież mam ślub. Jak go wyciągnęłam, to się obudziłam.

sen z dzisiejszej nocy.

Sen składa się jakby z 3 części. Najpierw wrócił mąż z pracy(pracuje w delegacjach). Był zarośnięty skacowany. Byłam na niego zła bo nie dzwonił przez 2 dni (normalnie dzwoni codziennie). Usiadł na krześle i powiedział, że przeprasza że się nie odzywał, ale odprawiał urodziny i popił(urodziny ma w kwietniu). Potem znalazłam się z nim i teściową przed warzywniakiem. Przed sklepem nie było straganów a ekspedientka wychodziła przed sklep. Poprosiłam o kalafior. Pani przyniosła 2. Jeden wyglądał jak uduszone liście kapusty-był pożółkły. Teściowa powiedziała :co ci rolnicy sprzedają, ugotowane kalafiory. Chciałam kupić jeszcze kilogram brzoskwiń, ale się przejęzyczyłam i powiedziałam kilogram kwiatów brzoskwini. Jak się zorientowałam, że się pomyliłam, uderzyłam się w czoło i powiedziałam: co ja robię. Mąż stał obok i powiedział: pomyliłaś się, a ekspedientka pobiegła gdzieś w nieokreślonym kierunku. Następnie znalazłam się w jakimś pomieszczeniu i miałam bawić się z córką w sklep z ubrankami dla lalek. We śnie córka była młodsza niż jest w rzeczywistości. Rozwieszałyśmy ubranka z wieszakami w szafkach takich jak są w szatniach w przedszkolach i sen się urwał. Co oznaczają te sny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sen pierwszy mówi o tym że jest coś co ci doskwiera w waszym małżenstwie a skoro kolczyk masz pod prawym okiem jest to sprawa dotycząca męża (prawa strona jest stroną męską).

Łacząc te oba sny i wygląd męża masz chyba obawy że na tych wyjazdach nieźle popija a to że znalazłaś sie z teściową pod warzywniakiem moze wskazywać że ona ze swoim meżem miała podobne problemy ( to jest moja sugestia i raczej przypuszczenie). Te dziwne zakupy to tak jakbys miała pretęsje że cos przed tobą ukryła (skłonnosci rodzinne) zaś co do omyłki i uwag męża moze to oznaczać że jak się go pytasz czy pije na wyjeździe wszystkiemu zaprzecza. Co do końcówki snu zadam pytanie - w ciąży nie jesteś?

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była moja sugestia ale mam nadzieję że odnajdziesz to igłę w oku.

Co do ciąży jeżeli planujeci "rozrost" rodziny to dosłaś sygnał od podświadomości że jest to najlepszy czas aby wasza córka miała siostrę.

Ale jest jeszcze jedna możliwośc wytłumacznia ostatniej sceny z córką a minowicie problem się zaczął w momecie gdy twoja córka miała tyle lat co w tym śnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...