Skocz do zawartości

Dawny ktoś...


Arivo

Rekomendowane odpowiedzi

1.Kim była dla mnie ta osoba... II pucharów - bardzo ważną osobą, przyjacielem, powiernikiem, może także miłością Twojego życia, mężem.

2.płeć... Rycerz monet - mężczyzna

3.wygląd...Królowa monet - delikatna uroda, brązowe oczy, ciemne włosy, może nieco dłuższe, takie do ramion, dobrze zbudowany

4.ile lat razem...Eremita - znaliście się bardzo długo, prawie całe życie

5.powód zakończenia relacji... II mieczy - straciliście do siebie zaufanie, stało się coś, czego nie mogłaś zaakceptować w jego zachowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Kim była dla mnie ta osoba... Umiarkowanie...Ja stawiam na przyjaciolke, ktos bliski.

2.płeć...8 mieczy... Kobieta

3.wygląd...5 kielichow... brunetka, szczupla.

4.ile lat razem...7 denarow... dosyc dlugo, mialyscie duzo wspolnych tematow.

5.powód zakończenia relacji...7 kielichow... problem w marzeniach...pomyslalam tez, ze poszlo o faceta...

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem co z tego wyjdzie, ale karty wyszły takie :usmiech:

 

1. Kim była dla mnie ta osoba - XI Sprawiedliwość - sędzią, osobą związaną z prawem, osobą, która oceniała Twoje zachowanie - nie mam pojęcia!!!

2. Płeć - 9 Monet - kobieta

3. Wygląd - 0 Głupiec - uroda dziecka, delikatne rysy, delikatna uroda

4. Ile lat razem - III Cesarzowa - 3 lata

5. Powód zakończenia relacji - 5 Buław - kłótnia, konflikt, rywalizacja... te konflikty na tle uczuciowym były... czyżby poszło o faceta???

Edytowane przez werona
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Kim była dla mnie ta osoba... 3 denarów - ktoś z pracy lub szkoły

2.płeć...gwiazda - kobieta

3.wygląd...as kielichów -+ 10 denarów - myślę że pełne kształty miała, ciemny blond- jasny brąz, ładna i atrakcyjna

4.ile lat razem...2 buław - czyli 2

5.powód zakończenia relacji...śmierć - wow bardzo wyrazista karta ale chyba nie dosłownie? myślę że poszło o coś grubszego

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Kim była dla mnie ta osoba...- Król mieczy, Rycerz buław - nauczyciel. instruktor, przewodnik, wykładowca

2.płeć... - 6 buław - mężczyzna

3.wygląd... - Papież - starszy od Ciebie, mający duży zasób wiedzy, z autorytetem, może łysy, taki trochę tęższy

4.ile lat razem... - 4 miecze - 4 lata

5.powód zakończenia relacji... - 3 buławy - zakończyłaś naukę, lub jakiś etap w życiu i poszłaś dalej swoją drogą

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Kim była dla mnie ta osoba...Moc ktoś z kim łączyło cię bardzo silne uczucie, ktoś ci bliski, być może mieliście podobne problemy

2.płeć...3 Monet mężczyzna

3.wygląd...Paź Buław chyba męski, brązowe włosy, piwne oczy, normalne ciało

4.ile lat razem...Słońce wiele lat, albo od dziecka albo między 10 a 20

5.powód zakończenia relacji...Paż Mieczy tu zdecydowanie odcięcie widać..czym spowodowane 4 miecze hm choroba? może ten ktoś życie zakonne wybrał np?

Edytowane przez olkacool
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze ja...

 

1.Kim była dla mnie ta osoba...3 Miecze, 2 Puch- byłym mężem lub niedoszłym , bardzo Ci bliska osoba

2.płeć...Cesarz- mężczyzna

3.wygląd...Król Buław- wysoki, przystojny, ciemne włosy, raczej ciemne oczy, mógl mieć zarost

4.ile lat razem...9 Mieczy- 9 lat

5.powód zakończenia relacji...Świat podp. Umiarkowanie- rozstaliście się na zasadzie "bo tak będzie lepiej", jedno z Was chyba wyjechało...

Edytowane przez Izabela123
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Kim była dla mnie ta osoba...Moje najlepsza przyjaciółka

2.płeć..Kobieta.

3.wygląd...szczupła szatynka,piwne oczy...2 dni młodsza ode mnie....

4.ile lat razem...17 lat...od 2 roku prowadzałyśmy się za rączkę...przedszkole,8 lat szkoły podstawowej.4 lata liceum...

5.powód zakończenia relacji...Inna koleżanka...najpierw odbiła mi chłopaka potem przyjaciółkę....miałam być świadkiem na ślubie...po liceum wyszła za mąż i wyjechała...

Brawo dziewczyny...:oklasky:

 

Erza

1.Kim była dla mnie ta osoba... II pucharów - bardzo ważną osobą, przyjacielem, powiernikiem, może także miłością Twojego życia, mężem.

2.płeć... Rycerz monet - mężczyzna

3.wygląd...Królowa monet - delikatna uroda, brązowe oczy, ciemne włosy, może nieco dłuższe, takie do ramion, dobrze zbudowany

4.ile lat razem...Eremita - znaliście się bardzo długo, prawie całe życie

5.powód zakończenia relacji... II mieczy - straciliście do siebie zaufanie, stało się coś, czego nie mogłaś zaakceptować w jego zachowaniu.

 

Caryca

1.Kim była dla mnie ta osoba... Umiarkowanie...Ja stawiam na przyjaciolke, ktos bliski.

2.płeć...8 mieczy... Kobieta

3.wygląd...5 kielichow... brunetka, szczupla.

4.ile lat razem...7 denarow... dosyc dlugo, mialyscie duzo wspolnych tematow.

5.powód zakończenia relacji...7 kielichow... problem w marzeniach...pomyslalam tez, ze poszlo o faceta...

 

Werona

No nie wiem co z tego wyjdzie, ale karty wyszły takie

 

1. Kim była dla mnie ta osoba - XI Sprawiedliwość - sędzią, osobą związaną z prawem, osobą, która oceniała Twoje zachowanie - nie mam pojęcia!!!

2. Płeć - 9 Monet - kobieta

3. Wygląd - 0 Głupiec - uroda dziecka, delikatne rysy, delikatna uroda

4. Ile lat razem - III Cesarzowa - 3 lata

5. Powód zakończenia relacji - 5 Buław - kłótnia, konflikt, rywalizacja... te konflikty na tle uczuciowym były... czyżby poszło o faceta???

 

Ruda J.

1.Kim była dla mnie ta osoba... 3 denarów - ktoś z pracy lub szkoły

2.płeć...gwiazda - kobieta

3.wygląd...as kielichów -+ 10 denarów - myślę że pełne kształty miała, ciemny blond- jasny brąz, ładna i atrakcyjna

4.ile lat razem...2 buław - czyli 2

5.powód zakończenia relacji...śmierć - wow bardzo wyrazista karta ale chyba nie dosłownie? myślę że poszło o coś grubszego

 

Villandra

1.Kim była dla mnie ta osoba...- Król mieczy, Rycerz buław - nauczyciel. instruktor, przewodnik, wykładowca

2.płeć... - 6 buław - mężczyzna

3.wygląd... - Papież - starszy od Ciebie, mający duży zasób wiedzy, z autorytetem, może łysy, taki trochę tęższy

4.ile lat razem... - 4 miecze - 4 lata

5.powód zakończenia relacji... - 3 buławy - zakończyłaś naukę, lub jakiś etap w życiu i poszłaś dalej swoją drogą

 

Olkacool

1.Kim była dla mnie ta osoba...Moc ktoś z kim łączyło cię bardzo silne uczucie, ktoś ci bliski, być może mieliście podobne problemy

2.płeć...3 Monet mężczyzna

3.wygląd...Paź Buław chyba męski, brązowe włosy, piwne oczy, normalne ciało

4.ile lat razem...Słońce wiele lat, albo od dziecka albo między 10 a 20

5.powód zakończenia relacji...Paż Mieczy tu zdecydowanie odcięcie widać..czym spowodowane 4 miecze hm choroba? może ten ktoś życie zakonne wybrał np?

 

Andola

 

1.Kim była dla mnie ta osoba...3 Miecze, 2 Puch- byłym mężem lub niedoszłym , bardzo Ci bliska osoba

2.płeć...Cesarz- mężczyzna

3.wygląd...Król Buław- wysoki, przystojny, ciemne włosy, raczej ciemne oczy, mógl mieć zarost

4.ile lat razem...9 Mieczy- 9 lat

5.powód zakończenia relacji...Świat podp. Umiarkowanie- rozstaliście się na zasadzie "bo tak będzie lepiej", jedno z Was chyba wyjechało...

 

Super poszło...Punkciki...Erza Scarlett,Caryca ,Werona,Ruda Jędza,olkacool, Andoly ...dla Villandry ..plusik ,bo też coś utrafiła...Dzięki za udział...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...