Skocz do zawartości

Proszę o interpretacje snu dot.mojego ślubu


milkeaa

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem panną ale w związku o zaręczynach, ślubie na razie nie rozmawiamy natomiast bardzo często mam sny dotyczące swojego ślubu z osobą z która jestem w związku. Dzisiejszy sen : jesteśmy w kościele ale ten kościół jednocześnie jest salą weselną,mam na sobie krótką białą sukienkę,składamy sobie przysięgę jednak brak obrączek-tak jakby nie były ważnym i niezbędnym elementem, nie całujemy się. W tym śnie natomiast jest postać, która wywołuje u mnie złe emocje-podenerwowanie,jest to kobieta,która znam jest zoną kuzyna mojego faceta(ona w każdym śnie w jakim się pojawi budzi we mnie negatywne emocje, na żywo zresztą też). Po ślubie przychodzi czas wesela.Jemy posiłek pora na pierwszy taniec jednak nie tańczmy bo "przenoszę" się w miejsce tak jak by po ślubie-na przystanek autobusowy gdzie spotykam koleżankę która w przyszłym roku wychodzi za mąż-chwale się jej ze jestem mężatką wcześniej niż ona, rozchodzi mi się o to ,że nie było obrączek, jednak patrze na swój palec a tu obrączka i pierścionek zaręczynowy (obrączka tak jakby tytanowa, jest nałożona na pierścionek -o to ich położenie zaczyna mi się rozchodzić że dlaczego nie pierścionek leży na obrączce)

Skomplikowany sen niestety w każdym śnie o ślubie jest element braku obrączki czego nie rozumiem.

 

Poproszę o interpretacje,może pozwoli mi ona coś zrozumieć i z góry dzięki :oczko2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

To są poprostu twoje obawy jesteś zaręczona ale daty ślubu nie masz wyznaczonej i to w tobie budzi niepokój że ta chwila może nie nastąpić (to jest ten ślub bez obrączek). Ten niepokój jest również spowodowany tym że "żyjecie jak małżeństwo" a małżeństwem nie jesteście. Co do awersji do kobiety z kościoła to jest to autentyczne uczucie jakie do niej żywisz. Co do koleżanki na przystanku mam wrażenie że chciałbyś ślub mieć za sobą bo ludzie zaczynaja "gadać". Co do tego że żyjecie jak małzeństwo wskazuje nato obraz obrączko- pierścionka - "małżeństwo zostało skonsumowane" - pierśconek jest obrączką.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem panną ale w związku o zaręczynach

Poproszę o interpretacje,może pozwoli mi ona coś zrozumieć i z góry dzięki :oczko2:

 

Ja te "o" zrozumiałem jako "po" zareczynach ale to nic nie zmienia a pierścionek od niego masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...