Jump to content
Guest Viperius

Tablice i inne

Recommended Posts

Guest Viperius

Witam serdecznie! Od pewnego, niedługiego czasu, zajmuję się wahadłami. Posiadam "miedzianą" Izis. Pracuję, czytam, zaczepiam forumowiczów, ale dalej mam mnóstwo pytań.

1. Jak sprawdzić z pomocą wahadła, czy po mieszkaniu wałęsa się jakiś byt? Pytanie "Czy w moim mieszkaniu znajduje się jakiś byt astralny", jest pewnie nieprecyzyjne, no i za proste...

2. Wahadełko ma odkręcaną główkę, w środku jest w prawdzie niezwykle wąskie, ale wolne miejsce, jak się domyślam, na próbkę, kiedy kogoś szukamy?

3. Na razie jestem przy lekturze "ABC Wahadełka" M. Hennique, który koncentruje się raczej na znajdywaniu, szukaniu wahadełkami, więc mam mały problem z używaniem biometrów. Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia, jak zeń korzystać. Ale po kolei:

 

a)Biometry "zwykłe", np. Imageshack - meridiany.jpg w tym biometrze po prostu zawieszam wahadło nad (w tym wypadku) znakiem Yin Yang i zadaje pytanie "W którym meridianie są blokady energetyczne?" Po czym pozwalam wirować wahadłu, aż nie zacznie być "ścigane" na któreś z pól?

 

B)Imageshack - cowplywanazdrowie.jpg W tym biometrze, wahadło umieszczam na czarnym polu i zadaje pytanie? Jeśli tak, po co ta szara elipsa po boku?

 

c)Imageshack - planszadoanalizyduszy1.jpg sławna plansza do analizy duszy... nie mam pojęcia jak ją czytać, za opis będę dozgonnie wdzięczny.

 

Wiem, że pewnie wiele pytań może wydać się banalnych, jednak czytając te forum można spotkać różne niejasności, jak chociażby czy do biometru potrzebne jest zdjęcie osoby, której dotyczy, i czy trzeba je umieścić pod kartą, czy gdzie indziej i wiele innych... Mam nadzieje, że wspomożecie :oczko2:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Belen

Dołączam się do prośby kolegi. :>

Jedyne co mogę od siebie napisać to to, że mam tą samą Izis i jestem po prostu ciekaw mimo, ze w ogóle z nią nie pracuję.

Odpowiedź na drugie pytanie: To miejsce jest na 'świadka' czy jak to się tam nazywało. Czyli na to czego szukamy.

 

3b. Ta elipsa jest na twój palec albo zdjęcie osoby którą chcesz sprawdzić, ewentualnie jakaś rzecz która należy do tej osoby. Tak mi to tłumaczyła kiedyś jakaś pani na targach ezo. :>

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Viperius

Tylu radiestetów i nikt nie zechce odpowiedzieć? Toż to okropne!

Share this post


Link to post
Share on other sites
queichheimer1

W naszym klubie nie zajmujemy sie takimi pierdolkami. Kupiles cos, co nie pasuje dla poczätkujäcego. Kup Swiat Wahadelek Markusa Schirnera.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Artuvia

Po pierwsze, musisz być pewien z kim pracujesz ! Kto jest źródłem Twoich informacji ! Jeżeli podświadomość, to trzeba być ostrożnym ponieważ podswiadomość odpowiada biorąc pod uwagę swój system przekonań. Przykładowo, jeżeli szukasz "ducha" w mieszkaniu (pomijam samą nazwę "duch" bo nie wiem, co ona dla Ciebie oznacza), to na pytanie "czy w tym pokoju jest jakiś duch?" możesz dostać odpowiedź negatywną mimo, że mogą być jakieś obce energie. Dlaczego? Powodów może być wiele. Wystarczy, że masz jakiś zapis lęku przed "duchami" itp..Dodatkowo może się włączyć umysł świadomy ze swoimi fantazjami....Praca w wahadłem, mimo swojej pozornej łatwości, taka nie jest.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Sowilo92

ja ci odpowiem na temat biometrów...w tym "zwykłym" to tak właśnie działa, wahadełko zostanie ściągnięte nad konkretne pole, w tym kolejnym biometrze, ta szara elipsa ja na "świadka", czyli, jeśli pytasz o siebie, to kładziesz na tej elipsie palca, wtedy "konkretyzujesz" zagadnienie...co do analizy duszy to Ci nie odpowiem, bo tak owych nie wykonuje....

Share this post


Link to post
Share on other sites
gullfaxi

Jestem nowy na forum. Pozdrawiam, masz chyba mosiezne wahadelko zolte.Jzeli chodzi o byty to moga byc 3 rodzaje, duchy, demony ,smieci astralne. Duchy-dusze tych co zmarli a nie odeszli,z roznych przyczyn,ABSOLUTNIE NIE WOLNO OCZYSZCZAC WAHADLEM ANI PALIC OGNIEM,ZAPALAJAC SWIECZKE W INTENCJI OCZYSZCZENIA !!! Demony-negatywne mysli powolane do zycia.DEMONY I SMIECI TAK.Wymagaja czasem kilku swiec. Najlepiej zadawac pytanie Ja( imie)zycze sobie wiedziec czy mam czarna energie (czarny kolor)przy sobie .Jesli odpowiedz jest pozytywna wtedy pytasz czy to duch jesli tak pytasz ile sztuk powoli by wachadlo zaaragowalo .Duchami musza sie zajac specjalisci!!! Moze byc tak ze wahadlo nie chce udzielic odpowiedzi, popros wtedy swojego Opiekuna Duchowego o pomoc. Jezeli czarna energia jest a nie sa to duchy demony ani smieci astralne ,spytaj o negatywna pamiec scian, jesli nie spytaj o negatywna pamiec miejsca,jesli nie spytaj czy dom nie stoi na szlaku astralnym. Jezeli chodzi o wahadelko to wystarczy najprostsze tyle ze trzeba czesto oczyszczac.

Share this post


Link to post
Share on other sites
JakubS

Witaj, gullfaxi. Mam parę zapytań do Ciebie.

 

Jzeli chodzi o byty to moga byc 3 rodzaje, duchy, demony ,smieci astralne.

 

Ok. Czym są duchy wyjaśniłeś, demony - poniekąd też, śmieci nie. Możesz coś więcej o swoim rozumieniu pojęć: demony i śmieci astralne napisać? Tylko takie kategorie uznajesz czy coś pominąleś?

 

Moze byc tak ze wahadlo nie chce udzielic odpowiedzi, popros wtedy swojego Opiekuna Duchowego o pomoc

 

Kim według Ciebie jest opiekun duchowy?

 

Najlepiej zadawac pytanie Ja( imie)zycze sobie wiedziec czy mam czarna energie (czarny kolor)przy sobie

 

Z kim lub z czym rozmawiasz?

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Share this post


Link to post
Share on other sites
gullfaxi

Witaj JakubS WLASNIE SKASOWALEM POSTA:icon_frown: Demony-negatywne mysli czlowieka ktore byly na tyle intensywne ze zyskały forme samodzielnego bytu,podobnie jak duchy potrzebują energi, do istnienia, czerpia ja od ludzi,maja zdolnosc, przemieszczania sie. Smieci Astralne sa to negatywne energie z niskiego astralu. Moze byc tak ze wahadelko nie chce udzielac odpowiedzi jedna z przyczyn moga byc duchy' ktore moga wplywac na wahadlo, szczegolnie na pytania ich dotyczace. Kazdy czlowiek od urodzenia ma przy sobie 2 byty ze sfery anielskiej , sa to Aniol Stroz, i Przewodnik Duchowy. Jego zadaniem jest Ci pomoc wejsc na wyzszy poziom duchowy warunek jest ze chcesz!Nie jestem specjalista w tej dziedzinie ale tego jestem pewien.Poprzez wahadelko zadajesz pytania podswiadomosci lub sferom wyzszym, zaleznie od poziomu rozwoju duchowego.

Share this post


Link to post
Share on other sites
JakubS

Dzięki za odpowiedź.

To pojedźmy dalej.

 

Demony-negatywne mysli czlowieka ktore byly na tyle intensywne ze zyskały forme samodzielnego bytu

 

Wniosek z tego taki, że w Twojej terminologii to człowek tworzy demony. No ok, niech będzie. Osobiście nie korzystam z terminu demon, dlatego zapytywalem Ciebie czym według Ciebie są.

 

Smieci Astralne sa to negatywne energie z niskiego astralu

 

Tez wygenerowane przez człowieka czy same sobie powstały?

Kazdy czlowiek od urodzenia ma przy sobie 2 byty ze sfery anielskiej , sa to Aniol Stroz, i Przewodnik Duchowy. Jego zadaniem jest Ci pomoc wejsc na wyzszy poziom duchowy warunek jest ze chcesz!Nie jestem specjalista w tej dziedzinie ale tego jestem pewien.

 

Pewnien jesteś tego, że są, jak to nazwałeś 2 byty ze sfery anielskiej przy człowieku czy tego że mają pomóc w rozwoju?

 

Poprzez wahadelko zadajesz pytania podswiadomosci lub sferom wyzszym, zaleznie od poziomu rozwoju duchowego.

 

Tutaj ogólnie się z Tobą zgodzę ale nie uzależniałbym tego od poziomu rozwoju duchowego.

 

Jeszcze jedno zapytanie. Skoro jest sfera anielska (domyślam się, że w Twojej terminologii to sfera wyższa czy wysoka) to czy przeciwny biegun tez wystepuje? (nazwijmy go roboczo sfera diabelska:))

Share this post


Link to post
Share on other sites
gullfaxi

Jezeli chodzi o "sfere diabelska" to zaliczylbym do niej niski astral.Ale nie w znaczeniu katolickim. Na 2 pytanie nie umiem odpowiedziec, nie interesowalo mnie to. Co do 3 pytania jestem przekonany ze do obydwu celów.Jesli rozwijasz sie duchowo jestes zdolny do przyswojenia i zrozumienia wyzszych energi im wyzszy poziom astralu czy sfer anielskich tym wyzsze energie. Prosty przyklad, przecietny czlowiek ma 6500 BSE miejsce mocy np. 100.000 BSE jak dlugo moze tam przebywac kilka, kilkanascie minut.

Share this post


Link to post
Share on other sites
JakubS

Hmm...

Jezeli chodzi o "sfere diabelska" to zaliczylbym do niej niski astral

 

Cóż zatem go zamieszkuje? (oprócz śmieci astralnych, których genezą oraz tym czym są się nie interesujesz)

 

I jesteś w 100% pewnien, że każdy człowiek ma przy sobie 2 byty ze sfery anielskiej: Anioł Stróż i Przewodnik Duchowy. Jaka jest weług Ciebie różnica między nimi?

 

Jesli rozwijasz sie duchowo jestes zdolny do przyswojenia i zrozumienia wyzszych energi im wyzszy poziom astralu czy sfer anielskich tym wyzsze energie.

 

Jak myslisz, z jak wysokiego poziomu astralu może człowiek przyswoić i zrozumieć energię? I czym w Twoim ujęciu jest ta energia?

 

Wybacz te pytania ale chcę poznać Twoją terminologię, żeby wiedzieć o czym mniej więcej piszesz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
gullfaxi

Na 1 pytanie nie jestem w stanie dac duzo bardziej szczegolowych odpowiedzi.Ale zamieszkują (przebywaja) byty o okreslonym rozwoju duchowym moze on byc jak opisuje buddyzm tantra prawej i lewej reki, obie daja rozwój, ale konsekwencje sa różne. Aniol Stróż jego role wskazuje nazwa.Przewodnik Duchowy -czlowiek ma ich kilku,wynika to z tego ze maja Oni pod opieka wielu ludzi. Nie wiem jak dokladnie opisac energie Moze technicznie podlacz 12 voltowe urzadzenie pod 360 volt rozwoj duchowy jest transformatorem ktory na to pozwala.

Share this post


Link to post
Share on other sites
JakubS

Gullfaxi, dzięki za odpowiedzi. Mniej więcej wiem, w którą stronę zmierzasz w swoim rozumieniu świata.

Masz powyżej 10 postów, więc żeby nie robić dłuższego offtopa przenieśmy dyskusję na grunt prywatny.

 

Pozdrawiam ciepło, Jakub.

Share this post


Link to post
Share on other sites
gullfaxi

Dziekuje bylo mi milo chetnie podyskutuje RYSZARD.odpisalem na moim profilu.

Edited by gullfaxi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...