Skocz do zawartości

Ogień. Dużo ognia.


MaxTheDragon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to moja pierwsza prośba o interpretację snu, jednak nie chodzi mi tu o jeden sen a raczej dwa, noc po nocy. Obydwa miały ten sam motyw - podpalałem coś. Dodam jeszcze że w dzieciństwie bardzo lubiłem bawić się ogniem i zdarzyło mi się podpalić to i owo, ale zwykle były to tylko opuszczone budynki, więc większych problemów z tym nie było.

 

Tak więc pierwszej nocy miałem sen, w którym szedłem ulicą i miałem w dłoni małą ampułkę. Wtedy kojarzyła mi się z glow stickiem, mimo że była szklana. Widziałem w niej dwie ciecze, jedna miała kolor czerwony, druga indygo, mieszały się nawzajem. Wiedziałem, że w kontakcie z powietrzem, po rozbiciu pojemnika, staną one w płomieniach. Przechodziłem obok pewnego domu i zobaczyłem człowieka robiącego coś w piwnicy. Nie wiem dlaczego, ale wrzuciłem do środka tą ampułkę, ona się rozbiła i wybuchł pożar. Pamiętam, że bardzo się bałem konsekwencji i pomagałem w gaszeniu, ale nikt nie sprawiał wrażenia przejętego tym. Dopiero potem pamiętam, że chyba udzielałem wywiadu i mówiłem, że to się stało niechcący, przez przypadek.

 

Sen drugiej nocy diametralnie różnił się od tego pierwszej. Byłem w nim łucznikiem na pokładzie jakiegoś średniowiecznego statku, z wyglądu przypominał łódź wikingów. Byliśmy w trakcie bitwy z innym statkiem. Bitwa trwała chwilę i wielokrotnie pojawiały się próby podpalenia statku przeciwnika, ale ciągle nie wychodziło. Pod koniec jednak statek przeciwnika zaczął tonąć. Wtedy zobaczyłem, czy też ktoś wyrzucił jakoś chmurę gazu nad tym statkiem, a raczej nad jakąś grubą postacią się tam znajdującą (skojarzyła mi się z królową albo "matką"). Wiedziałem że statek idzie na dno, ale wystrzeliłem płonącą strzałę inicjując eksplozję.

 

Potem tej samej nocy miałem sen, w którym wszystko wyglądało jak w grze Mafia podczas Free Ride w nocy. Włamałem się z Jokerem (z filmu The Dark Knight) do czyjegoś mieszkania. Pamiętam śpiących domowników, ale Joker chyba ich znał. Nie jestem pewien co się wtedy działo.

 

Pamiętam jeszcze jedno. Na jawie bardzo często sprawdzam znaczenie snów w senniku (wiem co o tym myślicie, nie musicie mi mówić). W tym śnie z kolei zrobiłem dokładnie to samo - sprawdziłem, co znaczy mój sen. Nie pamiętam, który sen sprawdzałem, ale pamiętam bardzo dobrze, że sen ten miał ogólnie złe znaczenie, jednak była informacja, że dla osób z nazwiskiem King sen ten ma dobre znaczenie (było podane konkretne, ale nie pamiętam). Faktem jest że mam na nazwisko Król i w internecie występuję jako Max King, z którym to imieniem i nazwiskiem o wiele bardziej się utożsamiam niż z tym prawdziwym.

 

Co to wszystko może znaczyć?

Edytowane przez MaxTheDragon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...