Skocz do zawartości

Spotkanie z ex i ślub


Gość Beatka1106

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Beatka1106

Hej, śniło mi się, że szłam na spotaknie ze swoim ex facetem, dzwonił do mnie żebym była o określonej godzinie w jakimś pubie czy barze.. wiec ide tam, jak doszłam to go jeszcze nie było, zadzwoniłam do niego za ile bedzie, a pod tym nr tel odbiera jakis inny facet i zaczynam sie z nim kłócic ze chce gadac z M, ze to napewno nie jest pomyłka itd. ale facet dalej mi wciskał jakies kity ze to nie M, odłożyłam słuchawke spojrzałam na zegarek i pomyślałam ze chyba przyszłam za wcześnie bo myslalam ze bylismy umowieni na 10:30 a to chyba było na 11:30 wiec jak byla w tej chwili 11 to stwierdzilam ze w takim razie poczekam jeszcze do tej 11:30 to moze zaraz M przyjdzie. I faktycznie przyszedł. Spotkalismy się. Ale dalej juz sie obudziłam. Ale w miedzy czasie pojawił sie ten facet z którym gadałam przez tel, razem z jeszcze jakims innym facetem, i zaczeli mnie ścigać, ja nie wiedzialam wogole o co chodzi, czego oni chca.

 

 

I miałam jeszcze drugi sen, Śniło mi się że brałam ślub! wow. Byłam w jakieś sali i się ubierałam w suknie białą itd. i nagle przychodzi mój kolega i też sie zaczyna ubierac, ja do niego mówie, Ty też bierzesz ślub? A On że tak, a ja mowie no to najwyraźniej bierzemy go obydwoje w tym samym czasie, ale nie że my ze sobą tylko każde z nas ze swoim partnerem. I potem wyciągnęłam wniosek że jak bede brala ślub to nie bedzie on z nim.

 

Zaskakują mnie ostatnio te sny, codziennie jakiś inny facet, najpierw te śowiadczyny z ciamajdą, potem przytulanki macanki ze starym znajomym (boskim :) ) potem spotkanie z ex (moim ukochanym), teraz ślub niewiadomo z kim, ale w towarzystwie Marcina.. kurcze to chyba moje pragnienia miłosci :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze:

Wyjrzyj przez okno - zobaczysz ksieżyc w pełni co oznacza miedzy innymi że w dni pełni ludziom śnią się głupoty (światło księżyca) jeżeli mi ni wierzysz poczytaj sny innych.

Sen z pomyłkowym telefonem to typowe marzenie senne które dotyczy oczekiwania na telefon od osoby na której nam zależy, zas pomyłka to wszystkie znajomości które są dalekie od ideału bo nie z tą osobą co trzeba stąd te pogonie nieporozumienia itp.

Ślub i "te zbiorowe" przygotowania to raczej wpływ księzyca bo ja specjalnie nie widze tu jakiś głębszych przesłanek.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegarek oznacza czas nadchodzacego smutku. Slub i biala (moze tez byc balowa) suknia oznacza smierc. Sen o ex'ie oznacza, iz zamierzone cele czy wydarzenia (moze to byc spotkanie, sprawy urzedowe czy inne) nie powioda sie lub zostana odwolane.

 

Ogólnie niezbyt dobrze wrózacy sen.

Edytowane przez chilidk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Beatka1106

Ok, dzięki. Mam nadzieje, że nikt nie umrze - jeśli to faktycznie to oznacza.

 

A dzisiaj to miałam jakiś mega dziwny sen. Znów był mój ex. Kąpaliśmy sie w wodzie (chyba w jeziorze), płynęliśmy przytuleni do Siebie, i widze że ex jest taki stłamszony troche, smutny, i pytam co sie dzieje, a On coś mówi że niedługo musi przemienić się w kobiete <wow>, na poczatku to tak zabrzmiało jakby chodziło o przemianę duchową na kobiete, na co ja sie dziwnie spojrzałam co On gada wogole, później też chyba wyywnioskowałam z rozmowy, że z wyglądu tez ma być kobieta (ale nie jestem pewna), ja w pierwszym momencie sie zaśmiałam i powiedziałam, że trudno bede musiała zostać lesbijką, jeśli On też bedzie kobietą. Ale w środku oboje byliśmy tacy zdezorientowani i zmartwieni "jak to?" "dlaczego?" No i sie obudziłam :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...