Skocz do zawartości

krew,robaki,rany,krzyk,ból


iskierkaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

hej! snilo mi sie cos bardzo dziwnego, straszny byl ten sen,

wiec snilo mi sie dwoch facetow ( nie znam ich) ja ich obserwowalam, wiem ze w snie w miejscu w ktorym bylam nieladnie pachnialo, miejsce to pierwszy raz widzialam. ale wracajac do tych facetow to, jeden z nich mial straszne olbrzymie rany na ciele i z tych ran wychodzily takie kleby bialych wijacych sie robakow, a on strasznie krzyczal, ten drugi facet po prostu krwalil, to wszystko co pamietam z twego snu.... prosze o interpretacje, dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iskierko, wierzę, że był straszny, bo chyba nikt z nas nie lubi takich koszmarów.

Sądzę, że w najbliższym czasie będziesz uczestniczką nieprzyjemnych dla Ciebie zdarzeń i mogą się one złożyć w jeden ciąg wydarzeń, po których będzie Ci ciężko.

Musisz jednak postarać się podchodzić do swoich problemów patrząc na nie z trzech perspektyw - swojej, osoby uczestniczącej w nich i kogoś, kto patrzy z zewnątrz. Wtedy zobaczysz wiele rzeczy, które trudno jest Ci dostrzec właśnie teraz, kiedy ilość i częstotliwość problemów sięgają zenitu.

Trzymam kciuki za pozytywny przebieg wydarzeń, życzę wiele szczęścia i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iskierko, będzie dobrze, jeśli sama tego zechcesz. Pozytywne myśli przyciągają pozytywne zdarzenia. :grin: Trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...