Skocz do zawartości

Podróż autobusem, strzelanina, dwie dziewczyny.


Pisek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich co czytają mój temat, bądź go tylko przeglądają ;)

 

Chciałbym poprosić o zinterpretowanie snu, który mi nie daje spokoju. A mianowicie jest o:

 

Na początku jestem w autobusie jako pasażer. Autobus wjeżdża do tunelu, w którym jest pełno ochroniarzy BORu. Kierowca przejeżdża jednego z ochroniarzy. Chwilę później znowu owi ochroniarze się pojawiają(dodam, że mieli na sobie dziwne maski) i zaczęli strzelać w kierunku kierowcy. Ten ostatni zginą. Nagle zaczęli strzelać w moim kierunku i innych pasażerów. Podobno musieli ze względów bezpieczeństwa narodowego. Później pojawiam się na ostatniej stacji metra warszawskiego(w pobliżu mojego miejsca zamieszkania). Idę w kierunku domu. Nagle pojawiam się na torach, a za mną dwie dziewczyny(jedna miała białą, a druga fioletową kurtkę i obie miały czarne włosy). Jedna z nich nękała mnie bym się z nią przespał. Nie chciałem spełnić jej prośby, ale po dłuższym czasie poczułem się czemuś winny i dałem się namówić.

 

To tyle mojego snu.Starałem się go opisać w wielkim skrócie, ale jak najdokładniej. Po obudzeniu się, czułem się tak jakby mi czegoś brakowało. Dodam również, że jestem studentem ;)

Edytowane przez Pisek
Nieznajomość regulaminu ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Pisku, wg mnie jazda autobusem w woim śnie to symbol tego, że jaszcze nie dokładnie panujesz nad swoim życiem, potrzebujesz jakiegoś doradztwa, przewodnictwa - w autobusie zawsze jest kierowca a ty tylko jesteś pasażerem. Wydaje mi się ze zaczynasz po woli wchodzić w taki okres w swoim życiu gdzie sam będziesz sprawował kontrolę nad swoją scieżką życia. Takim osobom śni się zazwyczaj potem samochód i oni za kierownicą co oznacza ,że sami kierują swoim życiem. Ci ochroniarze w twoim śnie to symbol rywala w miłości, maska na twarzy- nieszczerość, dziewczyna w bieli - niewinność, czystość, dziewczyna w filolecie - trudności z pogodzeniem potrzeb fizycznych z potrzebami duszy. Całość ja widzę tak, że chyba pojawiła się u ciebie szansa na bliższą zanajomość z kobietą, która za bardzo tobie nie odpowiada ale myślisz sobie tak, że czemu nie spróbować skoro sama wchodzi w łapy...Jest to sprzeczne z twoim sumieniem, stąd poczucie winy we śnie, wolałbyś raczej zawiązać znajomość z dziewczyną, którą na prawdę pokochasz a nie tylko dla spełnienia potrzeb fizycznych. We śnie bijesz się z myślami bo wokół jest pełno innych rywali i obawiasz się że jak ty nie "weźmiesz" tej dziewczyny to inni to zrobią. Maski na twarzach tych ochroniarzy to nieszczerość i zakłamanie - widocznie dużo jest kolegów, którzy bez mrugnięcia okiem wykorzystali by taką sytuację i tylko czekają aż będa mogli to zrobić stąd strzelają do kierowcy i ciebie (chcą pozbyć się rywali). Ty jednak postępuj zgodnie z własnym sumieniem, bo jesteś wrażliwym facetem i takie postępowanie może wywołać u ciebie duże poczucie winy i pustki, nie bedziesz się czuł w takim udawanym związku dobrze mimo, że być może koledzy będą ci zazdrościli. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...