Skocz do zawartości

Jakaś biała ?


kanibal

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Zastanawiają mnie dwie rzeczy.

 

Nie wiem za bardzo jak zacząć ale.. w tym tygodniu (to chyba był wtorek.. nie pamiętam dokładnie). Mogło być około godziny 11. Siedziałam u siebie w pokoju na łóżku i czytałam gazetę. Gdy czytałam tą gazetę (a nie trzymałam ją tak bardzo wysoko), to można było jeszcze zobaczyć co jest na korytarzu itp. itd, w pewnym momencie zobaczyłam jakby taką białą postać, a właściwie jakby jej zarys. Pomyślałam sobie wtedy, że to pewnie mi się przywidziało, ale przestałam już czytać gazetę i wstawałam z łóżka, kiedy znowu jakby zarys tej postaci przeleciał po tym korytarzu. Wyszłam na korytarz, żeby sprawdzić co się dzieje i tak dalej ale niczego takiego już nie widziałam.

 

Następnego dnia, po południu. Kiedy leżałam na łóżku (ale już w innym pokoju), znowu zobaczyłam zarys postaci tylko przez szybę od drzwi, wystraszyłam się i zerwałam się z łóżka. W tym momencie co się zerwałam, to równo ze mną (równo z tym moim zerwaniem) mój pies zaczął tak dziwnie piszczeć. Mój pies rzadko kiedy piszczy, ale jeśli już piszczy to ten pisk jest trochę inny i nie piszczy bez powodu.

Podbiegłam do drzwi, ale już niczego nie było.

 

O co chodzi ? Co to może być ?

 

P.S. Dodam tylko, że już miałam kiedyś podobnie dziwne sytuacje.

Edytowane przez kanibal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem kiedyś jakąś książkę wyjaśniającą jak zobaczyć aurę. Pamiętam, że było tam ciekawe spostrzeżenie, mianowicie chodzi o to, że ludzie skupieni na czymś kątem oka zobaczą nieraz jakiś kolor albo wydaje im się, że coś się poruszyło. Okazuje się, że jest to efekt przypadkowego dostrzeżenia aury. Potem natomiast mózg przerabia to co widziałaś w najbardziej dla Ciebie logiczny sposób by wyjaśnić sobie co właśnie zobaczyłaś i efektem tego są właśnie białe damy, krasnoludki w czerwonych czapeczkach, Baby Jagi z garbem i bielmem na oku itd.

Edytowane przez Mafciek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...