Skocz do zawartości

Nazwiska osób zaginionych


Miss Curly

Rekomendowane odpowiedzi

Tydzień temu śniła mi się następująca sytuacja.

Stałam przy bramie z kolegą i prowadziłam następujący dialog:

ON- napisz do M....K....(nie podaje danych gdyż jak się później okazało taka osoba istnieje, jest to dziewczyna w wieku niewiele ponad 20, zmieniam także inicjały), bo ja wiem gdzie ONA(chodziło o kogoś bliskiego M...K...) jest.

JA-Gdzie?

ON-za tym domem w lasku. Już długo tam jest. (wskazał dom mojego dalekiego sąsiada)

Wziełam telefon i napisałam sms do M.K o treści "Hej M., chyba ją odnaleźliśmy"

I mój sen się skończył. Dodam tylko, że nigdy wcześniej nie słyszałam tego nazwiska ani z niczym mi się nie kojarzy, jest bardzo mało popularne.

 

Następnej nocy śniły mi się dane personalne jeszcze jednej osoby, tym razem starszego mężczyzny, który jak później sprawdziłam jest prawnikiem.

 

Jednak, że nie dawało mi to spokoju postanowiłam sprawdzić po tygodniu czy takie osoby istnieją. Szukałam M.K. na portalach społecznościowych i odnalazłam. Wpisałam jej nazwisko w google i okazało się, że o takim nazwisku jest poszukiwana osoba mająca koło 50 lat. A to naprawdę mało popularne nazwisko. Tylko imię się nie zgadzało, ale w tym sęk, że pisałam do osoby bliskiej tej szukanej osoby, a nie do niej samej. Imię zaginionej mi się nie przyśniło. Nie wiem co o tym myśleć, ale jakoś nie daje mi to spokoju. Zwłaszcza, gdy wcześniej raczej nie miewałam snów, a przez ostatnie 2 tygodnie nawiedzają mnie co noc, po kilka.

 

Pozdrawiam MC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...