Skocz do zawartości

wizyta cwiczenie dla chętnych/odp w sobotę:)


agnieszka1982

Rekomendowane odpowiedzi

Z kim tam jestem umówiona /płec? Królowa Mieczy kobieta

 

Czego dotyczy ta wizyta: Królowa kielichów emocji, może babskich spraw .. może do ginekologa idziesz ;).. ta królowa często mi wyciskanie łez pokazuje.. może dosłownie o coś się bekiesz starać lub coś oglądać będziesz.. chyba ci zależy na tym

 

Czy cieszę się,ze tam idę?: 8 Kielichów masz z tym jakieś obawy.. ale raczej się cieszysz.. może to coś nowego dla ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tak bez kart....

 

pomyślałam czytając pytanka że wybierasz sie do ginekologa -kobiety ze masz małą tremę i sie trochę boisz :)

 

ale i pokusiłam sie o karty :) podczas tasowania wypadła mi z rąk karta(chyba za małe ręce mam albo za wielkie karty) Głupiec -dziecko :chytry::mysli:

 

no ale numer olkacool widziala tez ginekologa w kartach :lol:

 

Pozdrawiam

 

jakby cos to sorrrrry za tego dzieciaka:D

 

:bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piatek mam wizytę w pewnym miejscu: Co to za miejsce? II pucharów może jakaś restauracja

Z kim tam jestem umówiona /płec? Rycerz pucharów - z mężczyzną bliskim Twojemu sercu

Czego dotyczy ta wizyta: Gwiazda hmm... być może pojawiła się nadzieja na wyjaśnienie jakiejś ważnej dla Ciebie sprawy, czegoś z przeszłości, a może to randka jest ;)

Czy cieszę się,ze tam idę?: Sąd (Rycerz monet) - zdecydowanie tak

 

Stawiam, że obchodzisz rocznicę ślubu i Twój mąż zaprosił Cię na kolację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa, ale zanim przeczytałam wpisy dziewczyn tez mialam przeczucie, ze do ginekologa idziesz, bo może masz podejrzenia co do dzidziusia.

 

Hmm, jak zdążę to postawię na to karty jeszcze :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piatek mam wizytę w pewnym miejscu:,,4 denarów...

Z kim tam jestem umówiona /płec?...koło

Czego dotyczy ta wizyta:paż denarów...

Czy cieszę się,ze tam idę?: Królowa pucharów

 

Mam dwie wersje...pierwsza idziesz do Pani gonekolog ,bo masz przeczucia,że jesteś w ciązy,i chcesz potwierdzenia...

druga...masz do załatwienia sprawę w Banku a tyczy się ona przyjęcia do pracy...

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie odpowiedź

Kobieta bardzo miła, leczenie ząbków, bałam się/ dziewczynki wizyta u stomatologa,do którego nikt z nas nie lubi chodzic. Przeżyłam i jest już gucio:)

Dziekuję za udział w cwiczeniu:)

Pozdrawiam

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, to ładnie wypadło.. szczególnie że mieczowa z narzędziem w dłoni a kielichy.. twoje uczucia i trochę strach pewnie .. ja też niedawno byłam i przeżyłam jakoś :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe a u mnie głupiec to bym powiedziala ze u stomatologa jestesmy jak dzieci :D spanikowani i bezbronni:D

 

takie niby proste ćwiczonko a jakie trudne:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha...koło stomatolog pokazało,ale znowu tarot mnie zaskoczył...no w sumie uzębienie pokazane jest w kształcie koła...muszę zapamiętać...paż denarów ząbek...hahaha...fajne ćwiczenie...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...