Skocz do zawartości

sztorm i naga teściowa ochlapująca mnie wodą - hardcore;-)


katee

Rekomendowane odpowiedzi

sen:

leżę naga na piasku - morze jest bardzo wzburzone ale woda mnie nie dosięga. Z morza wybiega naga, stara kobieta (nie widze jej dokladnie ale wiem, ze to moja tesciowa) i ochlapuje mnie zimną wodą - kilkakotnie.

 

pomocy pls;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katee, jesteś osobą, która nie kwapi się od szczerego wyznawania swoich uczuć. Albo przynajmniej starasz się, aby tak było. Starsza kobieta symbolizuje życiową mądrość. Jeśli jednak jesteś przekonana, że była to Twoja teściowa, to zupełnie zmienia postać rzeczy - dlatego prosimy o jak najwięcej szczegółów w opisywanych snach.

Sądzę, że w najbliższym czasie będziesz przez teściową namawiana do rzeczy, których w rzeczywistości nie chcesz, boisz się. Wzbudzi to w Tobie negatywne odczucia. Pamiętaj jednak o swojej asertywności, która jest w stanie pomóc Ci w niedalekiej przyszłości.

Pozdrawiam ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co jesli nie byla to tesciowa? pierwszy raz od kilku lat wypilam troche alkoholu i mialam bardzo wyraziste sny. natomiast poniewaz rano slabo jeszcze kojarzylam, mam problem z tym czy pamietam swoj sen czy jego pierwsza interpretacje.

moja tesciowa jest tak falszywa, ze staram sie w ogole w jej obecnosci nie odzwywac bo wszystko co powiem jest uzyte przeciwko mnie - zawsze.

 

dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja tesciowa jest tak falszywa, ze staram sie w ogole w jej obecnosci nie odzwywac bo wszystko co powiem jest uzyte przeciwko mnie - zawsze.

po tym kiedy to napisałaś, nie mam wątpliwości, że sen dotyczył właśnie teściowej. Masz z nią niemiłe wspomnienia i stąd takie sny. Woda symbolizuje uczucia a ochlapywanie Cię nią przez tą kobietę oznacza, że w najbliższm czasie możesz być znów "zaatakowana". Dodatkowo była zimna - czyli uczucia będą nieprzyjemne,

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...