Skocz do zawartości

krew, śnieg, samochód, noc


tamar

Rekomendowane odpowiedzi

sen dziwny jak wszystkie. wracałam ze szkoły z koleżanką (nie bardzo ją lubię) musiał być jakiś zimowy miesiąc, bo sypał gęsty śnieg i było dość ciemno. wracałam do domu, ale droga była zupełnie inna wyglądała jak teren po jakiś halach lub magazynach. śnieg zaczął wirować i utworzył coś na kształt koła. wtedy zjawiła sie moja sąsiadka i zaoferowała podwiezienie do domu. wracałyśmy przez jakaś opuszczona fabrykę i ona wpadła w poślizg i miałyśmy mały wypadek( co mnie nie dziwi bo jeździ jak wariatka) ale tylko mi sie coś stalo. stalam przed samochodem i zatwierdziłam, ze bolą mnie lędźwie. potem z nikad zjawiła sie dziewczyna. była cala pokaleczona z oczu, ust i nosa płynęła krew, przeszła i nie powiedziała ani słowa. potem znów jechałam z sąsiadka i po drodze widziałyśmy wielkie kałuże krwi. sen dość dziwny, z góry dziękuje za jaką kol wiek interpretacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tamar, sądzę, że sen ten chciał przekazać Ci ostrzeżenie przed swoją nieostrożnością wobec czegoś/kogoś. Wydaje się, że działanie to będzie działało szkodząco nie tylko na Ciebie ale także na osoby postronne. Jeśli masz teraz do podjęcia jakieś ważne decyzje nie idź w instynkt, ale posłuchaj się zaufanych osób, które potrafią pomóc. A jeśli nie stoisz przed żadnym wyborem, to sen, jak mówiłam, miał na celu tylko ostrzeżenie Cię przed zaszkodzeniem samej sobie.

Pozdrawiam ciepło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...