Skocz do zawartości

Co o tym sądzicie?


Wiola127

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!

Jeżeli możecie, podejmijcie się interpretacji mojego snu ...

 

Jest przyjęcie weselne mojego brata (brata nie widzę w śnie), wszyscy są rozbawieni, mój szef (mam z nim bardzo dobre kontakty) cieszy się na mój widok i zaprasza do świętowania. Ja wyglądam ślicznie, mam nową sukienkę i dobieram dodatki.. przymierzam dużo butów, wybieram torebkę, moja mama daje mi w kopercie pieniądze, żebym miała prezent dla brata (zastanawiam się czy ta suma jest wystarczająca:)) Jest piękna pogoda spaceruję z koleżanką (nie znam na prawdę tej osoby) i każdemu bardzo się podobam, jestem szczęśliwa. Nagle okazuje się, że mam dwa różne buty na nogach, ale nie przejmuję się tym, potem znajduję na ziemi piękny, bardzo drogi zegarek (cena jest wygrawerowana na odwrocie) i okazuje się, że już dwa inne mam na swoim ręku.

Akcja spaceru przenosi się (wraz z większą liczbą osóB) na tory kolejowe ... Idę nimi spokojnie, ludzie w zasadzie idą za mną (rozmawiają) w oddali słychać pociąg ... ktoś mówi, żebyśmy się pośpieszyli, ale ja spokojnie odchodzę, tak jak by nie miał szans mnie przejechać!

 

Więc ja widzę kilka motywów: zegarek, buty, pociąg, wesele, brat, matka, szef, pieniądze. Jak to połączyć? Co ten sen może oznaczać i jakie znaczenie ma to, że byłam w nim zadowolona z siebie?

 

Dzięki za rady i interpretacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jestem, ale nieszczęśliwie. Rozstałam się (zostawił mnie) z mężczyzną, który był moim narzeczonym:(

2. Nie, nie gram w Lotto, ani w inne gry losowe.

 

A jakie to ma znaczenie?

 

Dzięki, że zechciałeś pomyśleć nad moim snem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo sen wskazuje na jakieś bardzoooooooooooo pozytywne wydarzenia w twoim życiu pytałem o miłość bo to czasem ona tak uskrzydla. Zaś co do wygranej losowej warto sprubować bo tak jak mówie sen zwiastuje jakieś duże pozytywy i szkodaby było nie spróbować.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! Super, bo ostatnio ciągle miałam pod górkę:)

Dzięki serdecznie, jesteś bardzo miły i pomocny! Fajnie, że znajdujesz czas, żeby pomagać innym:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja o tym sadze, iz:

wesele, zegarek, buty, pociąg (tory kolejowe), brat, matka, szef, pieniądze = jest to niezbyt dobry sen, oznacza zmiane kierunku zycia, byc moze zwiazana z podróza (zmiana domu). Ja tu absolutnie nie widze pozytywnych wydarzen, wrecz odwrotnie. Naturalnie, nie chce nikogo martwic, ale skoro ktos pyta, to spodziewam sie, ze jest przygotowany na otrzymanie szczerej odpowiedzi.

 

Sen jest snem i przepowiada nam wiele rzeczy, o których "nam sie nie snilo" :)

Mimo to, zycze powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rózne interpretacje, gdyz rózni ludzie je interpretuja. Byc moze tez, dla jednych dany sen moze oznaczac katastrofe, a dla innych szczescie - ale osobiscie nie sadze.

Jak to Rosjanie mówili: pozyjemy zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastrój? Byłam zadowolona z siebie... szczęśliwa ... ale OK zobaczymy:) Mam nadzieję, że sny szybko się sprawdzają, więc będę mogła powiedzieć, która interpretacja była słuszna;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w nocy miałam kolejny sen, ale niestety nie był fajny:(

Jestem na sali porodowej właśnie urodziłam dziecko, które już leży na równoległym łóżku. Patrzę na niego, a to uśmiechający się pulchny chłopiec. Pielęgniarka niesie na rękach drugie dziecko (nie znam płci), więc okazuje się, że urodziłam bliźniaki:) Dla mnie jednak jest najważniejsze, aby pielęgniarka dobrze mnie pozszywała. Proszę ją, aby to zrobiła dokładnie i ładnie. Odwracam się do leżącego chłopca, który się do mnie uśmiecha i widzę, że on ma tylko jedno oko:( Na drugim oku jest narośl (coś w rodzaju guza, piłki) i słyszę moją mamę (jest w tym samym pomieszczeniu), która mówi, że super ułożyłam sobie życie ... że mam chore dziecko. W śnie byłam spokojna, skupiona na sobie (egoistyczna), nie czułam żadnej bliskości z dziećmi, oko wzbudzało moją odrazę.

 

Kiedyś nie pamiętałam swoich snów. Teraz są coraz dziwniejsze, okropne tak jak ten. Chyba zaczynam się bać, że czeka mnie na prawdę coś złego.

 

Co o tym myślicie?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawa strona jest strona męską odpowiedzialną za działanie , pracę itd. dodatkowo dziecko to chłopiec czyli ta narośł jest podresleniem ze chodzi o cos zwiazanego z pracą lub działaniem. Rodzące się dzieci to poprostu jakies nowe przedsiewzięcie jakieś zminy które sie właśnie zaczynają, co do uwag twojej matki to juz sama sobie musisz odpowiedzieć z czego twoja matka jest nie zadowolona jeżeli chodzi o twoja osobę.

Pozdrawiam:

Sławomir

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...