Skocz do zawartości

Kapitan wchodzi do króliczej nory.


Captain Noni

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zając się pewną sferą ezo na poważnie oraz pracą z różnymi bytami. Do tej pory jestem ochraniany przez Swoją Opiekunkę przed atakami niskich bytów. Chciałbym jednak sam nauczyć się pewnych technik obrony i bezpieczeństwa jakie powinien znać mag lub człowiek zajmujący się ezoteryką. Pomożecie?

 

Interesuje Mnie też w jaki sposób stworzyć barierę oraz oczyścić pomieszczenie przed możliwością pojawienia się w nim dusz,demonów oraz innych gości których bym nie chciał. Jak to wykonać takie bezpieczne pomieszczenie?

 

Ezoteryką interesuje się jakiś czas jednak chciałbym uzupełnić swoją wiedzę teraz na poważnie do tego podchodzę chce to zrobić jak należy.

 

Nikt z Was nie zwróci Mnie z tej drogi to moja decyzja proszę was o pomoc bym nie padł ofiarą sił zła albo nie doświadczał wizyt dusz kiedy to nie będzie przeze Mnie pożądane.

 

Literatura na ten temat, linki, praktyczne metody,zioła,pieczęcie,amulety, no nie wiem wszystko co można określić pod obronę.

 

 

Edit: rzeczą którą chciałbym się zając to pomoc dusz które potrzebują pomocy. Czuję że taką pomocą właśnie powinienem wspomóc innych ludzi. Problem polega na tym , że chce także potrafić obronić się przed rożnymi bytami albo po prostu nie przyjmować bytów kiedy sam nie będę tego chciał. Bowiem czuję że kiedy będę potrafił pomóc duszom nie będe miał spokoju i ciągle ktoś coś będzie chciał nie koniecznie licząc się z Moim zdaniem i z szacunkiem do Mnie podchodząc.

Edytowane przez Captain Noni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że przede wszystkim powinieneś nauczyć się uziemiania i banishingów - a najlepiej po poczytaniu o tym - w tym przykładów - stworzyć takie które będą oparte o Twoją psychikę. Dziadzio Chaos poleca gromki śmiech :D

 

do tego - jeśli pracujesz w modelu energetyczno-spirytualnym - powinieneś się nauczyć tarcz/kokonów/murków - światła, energii, żywiołów itd.

 

do tego amulety - polecam mojo bag z hoodoo albo runy

możesz oczywiście używać też roślin - tymianek, mięta, czosnek... oraz soli :)

 

jeśli opierasz się o techniki szamańskie - zwierzęta mocy, totemy, pomocnicy itd. (nie znam się :D)

 

ogólnie możesz użyć wszystkiego w cokolwiek jesteś w stanie uwierzyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...