Skocz do zawartości

Prośba o interpretację.


Emilie

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś miałam dziwny sen. W tej chwili niewiele z niego pamiętam, lecz kilka rzeczy tak.

Akcja snu toczy się w nocy. Nie ważne w jakim miejscu to i tak zawsze jest noc. W śnie nie byłam osobą. Byłam tylko obserwatorem, który mógł patrzeć z każdje strony i odległości. Tak jak np. oglądamy film i można powiedzieć, że "jesteśmy kamerą". Nic nie robiłam, jedynie byłam obserwatorem. Była kobieta i mężczyzna oraz dwoje dzieci. Nie mogę stwierdzić czy byli rodziną. Dzieci miały kilka latek, jakieś 6,7. Bodajże był to chłopiec i dziewczynka. Nie znam ich w życiu normalnym, codziennym, nie wiem co to byli za ludzie, ale w śnie wydawali mi się bardzo bliscy, jakbym znała ich już długo. Nie znam ich imion.

Najpierw akcja toczyła się w jakiejś szkole. Nie wiem co to za szkoła, nigdy w niej nie byłam, pierwszy raz, ale znałam rozmieszczenie pomieszczeń, wiedziałam gdzie co jest. Coś tam się działo lecz już nie pamiętam co. Ale była tam ta dwójka dzieci. Były jeszcze inne osoby jakieś, lecz nie pamiętam ich. Następnie akcja przeniosła się na molo. Jakieś niezbyt duże, drewniane molo na wodzie, może to był ocean, może morze, tego nie wiem, ale była to duża woda. Była spokojna, leciuteńkie fale kołysane delikatnymi podmuchami wiatru. Ledwo wyczuwalnymi. W falach odbijało się światło księżyca, gwiazd. W tym miejscu również byłam pierwszy raz. Na tym molo były te osoby właśnie, kobieta, mężczyzna i dwoje dzieci. Coś się działo czego znów nie pamiętam, ale nastrój był radosny. Nie było smutku, zmartwień, wyglądali na zadowolonych. Potem jedno z dzieci miało urodziny, co wywnioskowałam po torcie z którego zdmuchiwało świeczki. Nie pamiętam, które z dzieci miało te urodziny. lecz pamiętam, że w śnie dokładnie widziałam czy to chłopiec czy dziewczynka miała te urodziny, ale na chwilę obecną nie pamiętam. Na torcie były 3 świeczki. Dziecko dmuchnęło, płomienie zgasły, jedna ze świeczek przechyliła się, ta po lewej i zapaliła się znów. Dziecko dmuchnęło drugi raz, świeczka zgasła. Potem znów coś się dizało czeog nie pamiętam. Następnie kobieta z mężczyzną pokłócili się. Mężczyzna w nerwach poszedł sobie. Potem coś się działo czego nie pamiętam, następnie coś na plaży obok tego mola. Potem przeniosło mnie do jakiegoś pokoju, zaglądnełam przez drzwi, pamiętam, że ściany były białe. W tym pokoju do którego zaglądnęłam, było to dziecko. Jedno z tych dzieci tam było, rozmawiało przez telefon. Pamiętam, że powiedziało zdanie w stylu "mój ojciec chciał mnie zabić", coś takiego, może nie słowo w słowo, ale o to chodziło. Jakoś się z tym nie zgodziłam, bo pamiętam, że jako ten obserwator zobaczyłam wcześniej coś innego. Ale potem skojarzyłam fakty i pomyślałam, że możliwe, że to dziecko ma rację.

Pamiętam, że w śnie występował jeszcze samolot lub/i helikopter. Cały czas była noc, cicha noc. A ja byłam obserwatorem.

Proszę kogoś kto zna się na tym o interpretację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwie mzliowści:

albo sen dotyczy ciebie

albo kogoś z twojego otoczenia.

Przydałby się abyś coś napisała o sobie, ile masz lat, czy jesteś w zwiazku , czy masz dzieci?

Dodatkowo postaraj się przypomnieć z kim ci sie kojarzy ta rodzina lub któryś z jej członków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam lat 16, więc nie mam dzieci. Nie, nie jestem w związku. Z kim mi się kojarzy? Hmm... Moja siostra ma dwójkę dzieci. Właśnie chłopczyka i dziewczynkę. (Dziewczynka w tym miesiącu ma urodziny)Chłopczyk starszy, dziewczynka młodsza. Tak jak w tym śnie. Jednak dzieci w moim śnie były starsze niż dzieci mojej siostry. I nieco inaczej wyglądały. A mężczyzna i kobieta, nie mam pojęcia, ponieważ było to takie dziwne... Raz widziałam zamiast tej kobiety obcą mi osobę, następnym razem kiedy spojrzałam widziałąm kobietę podobną do mojej siostry, jednak nie była to ona, a raz kobietę podobną do mojej matki jednak też nie była to ona. A jeszcze następnym razem kiedy na nią spojrzałam, była mi to obca kobieta lecz nie ta sama co wcześniej. Co do mężczyzny był mi całkiem obcy. Za każdym razem, gdy na niego spojrzałam jego twarz również była inna, za każdym razem inny mężczyzna tak samo jak kobieta, tak jakby to było tak, że kiedy kobiety twarz się zmieniła to jego również. Czasami przypominał mi kogoś znajomego, lecz nie mam pojęcia kogo, bo miałam takie uczucie tylko w śnie, że skądś go znam, kiedy się obudziłam i przypomniałam sobie twarz jego to był to dla mnie obcy człowiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja odpowiedź wiele wnosi i kokretyzuje o kogo moze chodzić a mianowicie o twoją siostrę i jej rodzinę (zbieżnośc tortu i płci dzieci nie jest przypadkiem). Twoja siostra stoi przed problemem podjęcia decyzji trudnej i takiej która nie wiadomo co wniesie do jej życia ( to jest te molo coś co nie prowadzi na drugi brzeg taki nie skończony most) czego ta decyzja moze dotyczyć prawdopodobnie jej zwiazku (jezioro jako symbol zycia, uczuć) i będzie to prawdopodobnie miało duze znaczenie dla jej dzieci. Te zmiany twarzy to twoje zaskoczenie coś czego po niej byś się nie spodziewała jakby była obcą osobą. Wszystkiego mogłabyś się spodziewać ale nie po twojej siostrze - ideał został skalany, niskazitelność sponiewierana świat legł w gruzach.

To na tyle mam nadzieję że się mylę i że to były tylko wizje senne bez pokrycia.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, już wiem o co chodzi... To się idealnie zgadza z sytuacją, która istnieje obecnie... Dziękuję i ja również mam nadzieję, że to wizje senne, bo jak to się spełni czego to dowodzi to może nie być zbyt dobrze...

Dziękuję i również pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...