Skocz do zawartości

III Wojna Światowa... JUTRO?


Yoshito

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie. Przeglądałem sobie internet w poszukiwaniu ciekawych informacji aż tu nagle na pewnej stronie...

Słynna Baba Wanga, która jest autorką tej wizji rzadko się dotąd myliła. Do tej pory udało się jej przewidzieć rozpad Związku Radzieckiego, katastrofę nuklearną w Czarnobylu, zwycięstwo Borysa Jelycyna w wyborach prezydenckich czy zatonięcie okrętu atomowego "Kursk". To niestety nie koniec złych wieści. Wanga nie była bowiem jedyną osobą, która wybuch III wojny światowej "zaplanowała" na listopad tego roku. Autorem przepowiedni, zgodnie z którą kolejny globalny konflikt rozpocznie się dokładnie w listopadzie 2010 r. jest także sam Nostradamus. Czy możliwe jest, aby tych dwoje uznanych wizjonerów pomyliło się w tak istotnej sprawie?

źródło: "Ten czas" nadchodzi. W środę rozpocznie się III wojna światowa! - Niewiarygodne.pl

 

Radiestezji dopiero się uczę, ale na pytanie o ten artykuł wahadełko kręci się w kierunku zgodnym z wskazówkami zegara (wynik pozytywny). Mimo to podchodzę do tego z dystansem, wahadło nie raz mnie zawiodło, miejmy nadzieję że jest tak i tym razem ;)

 

Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Prosiłbym tych którzy potrafią o próbę wywróżenia z tarota czy run czy czegoś innego (niestety za dużo w tym temacie nie siedzę więc przepraszam jeśli palnąłem głupstwo)

Edytowane przez Yoshito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moich kartach Tarota wyszły bardzo ciekawe karty..5 Pucharów..Koło Fortuny...10 Pucharów..

Tak jakby się miało wydarzyć coś niespodziwanego, co będzie wynikiem naładowania dużych emocji..ale wojna..? nie sądzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pytałem run iii wyszło mi podobnie co Andoli. Pytałem o najbliższy czas. Jakiś konflikt na świecie, który zostanie załagodzony, a później się odnowi i w ogóle. Takie błędne koło. A naładowanie emocji będzie tyż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na wyniku też ok..

Tak tylko zwątpiłam przy tym Kole..

może te emocje to po prostu nasze (społeczne) obawy i przejmowanie się tym, co może się sdarzyć.

Jak tak patrzę na moje karty i miałabym z nich coś wyczytać, to bardziej by mi to wyglądało na jakąś katasrofę ekologiczną związaną z wodą niż na konflikt zbrojny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Osobiście przeliczyła i mi też wyszło, że dzisiaj wypada 10 listopada (powiem jedynie tyle, że ciarki przeszły mi po plecach jak potwierdziło się to, kiedy osobiście to przeliczyłam). Albo Baba Vanga miała kupę szczęścia, że akurat trafiła na konflikt zbrojny, albo rzeczywiście czekają nas nie zaciekaw czasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy po prostu czują coś takiego, że gdzieś tam na świecie będzie wojna, albo katastrofa jakaś. Współczuję Korei Południowej swoją drogą, bo cywilizowane państwo,a musi się "użerać" z takimi komuchami z góry. Zapewne USA albo Chiny się włączą w razie w, i będzie kolejna wojenka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne USA albo Chiny się włączą w razie w, i będzie kolejna wojenka...

 

Z USA już padają deklaracje

 

"Korea Płn. zaatakowała. USA: będziemy bronić Korei Płd.!" - to nagłówek na wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Musimy zaatakować nim Korea Płn. użyje broni atomowej"

 

USA już przebiera nóżkami i zaciera łapska. :D

 

Korea Płn też nie święta.

Korea Północna: "jesteśmy gotowi "wysadzić" USA".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apeluję a zamknięcie tego tematu. :D hahah :P

No teraz to nie wypada :P

 

~~~

 

Więc wracając do tematu... Podobno Wenga przepowiedziała kilka innych ważnych wydarzeń i przepowiednie spełniły się. Wie ktoś może czy daty się zgadzały i wg. jakiego kalendarza podała daty?

 

 

Tak w ogóle to zbyt duży zbieg okoliczności, dwóch popularnych jasnowidzów przepowiada wojnę na ten sam miesiąc a jeden z nich nawet z dokładną datą i... bum. Mamy konflikt między Koreami. Zobaczmy jak potoczą się sprawy, tak czy inaczej zapowiada się ciekawie ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta ta, przepowiedziała losy ludzkości wybiegając 3000 lat w przyszłość. Niektóre z jej przepowiedni brzmią śmiesznie i niedorzecznie, inne mogą zainteresować. Wierząc wizji Baby Vangi 10 listopada tego roku wybuchnie III wojna światowa, która potrwa do 2014 roku. Innymi przyszłymi zdarzeniami są m.in.:

 

2016 - Europa prawie w całości wyludniona.

2018 - Chiny stają się potęgą światową. Wydobycie ropy naftowej się kończy.

2046 - Każdy ludzki organ może być stworzony od podstaw. Transplantacja organów staję się najbardziej efektywną metodą leczenia.

2088 - Pojawia się nowa choroba - ludzie starzeją się w ciągu chwili.

2097 - Ludzie znajdą lekarstwo na wyżej wymienioną chorobę.

2164 - "Zwierzęta zmieniają się w pół-ludzi".

2170 - Wielka susza.

2201 - Na Słońcu zwalniają procesy termojądrowe. Spada temperatura na Ziemi.

2221 - W konsekwencji poszukiwań pozaziemskiego życia ludzi natrafią na coś strasznego.

3005 - Wojna na Marsie. Trajektoria planety zostaje naruszona.

5076 - Zostaje odkryta granica wszechświata. Co za nią - nikt nie wie.

5078 - Zostaje podjęta decyzja o przekroczeniu granicy wszechświata mimo, że 40% populacji jest przeciwko.

5079 - Następuje coś, co Vanga określa mianem końca świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kiszka. Zaczyna się. Mam coraz to mniej wątpliwości :P

 

Ostatnie wydarzenia:

-Atak na Koreę Południową

-Zwiększone zagrożenie terrorystyczne

-Ćwiczenia wojenne Amerykanów z Koreą Południową

-Deklaracja Korei Północnej "że są gotowi wysadzić USA"

-Ujawnienie tajnych dokumentów USA

-Coraz to większe napięcie pomiędzy USA a Koreą Północną (w tym obydwie strony mają w posiadaniu broń jądrową)

 

x_x tracę wątpliwości, a wy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brydziu, działać? Jak chcesz działać? :D

Zbierzemy wszystkich użytkowników forum i rzucimy na Kim Dzong Il'a i Un'a klątwę. :P

W czarna magie sie nie bawie ale

zamienimy go w królika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku. Która to już zapowiedź III Wojny Światowej? Ktos z tych proroków mógłby byc oryginalny i zapowiedzieć IV, albo i V WŚ.

 

Czepianie sie szczegolow. Lepiej popatrzcie na to co sie dzieje na swiecie, mnie to osobiscie niepokoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Astra_
No ja nie uważam, że to bzdura ;)

 

Karolinko a czemu uważasz inaczej niż ja ? Mam cię przełożyć przez kolanko :) hihihi

 

Nie ale tak poważnie to dla mnie jest trochę bzdura. Jak można wierzyć w coś co było X lat ja nie twierdzę że oni nie mieli racji w tych swoich wizjach, ale czasy się tak zmieniły i język sie tak zmienił że przekaz może być zupełnie inny po za tym takich wydarzeń z choćby ostatnich 20 lat można by było podpiąć pod takie przepowiednie co najmniej kilka których już nie będę wymieniać :)

 

A wojna na świecie już jest tylko nie jawna i żadna baba jaga jej nie przewidziała :)

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, olać wróżby.

Fakt, wojny toczą się od zawsze.

Ale to, co dzieje się teraz nie wygląda ładnie. Zaraz zrobi się konflikt na większą skalę, dołączą kolejne państwa.

 

Oczywiście mam nadzieję, że do tego nie dojdzie, ale szanse są zawsze.

 

PS Astrrrrra nie bij :prosi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Astra_
Ok, olać wróżby.

Fakt, wojny toczą się od zawsze.

Ale to, co dzieje się teraz nie wygląda ładnie. Zaraz zrobi się konflikt na większą skalę, dołączą kolejne państwa.

 

Oczywiście mam nadzieję, że do tego nie dojdzie, ale szanse są zawsze.

 

PS Astrrrrra nie bij :prosi:

 

Nie będę bić :) widzę że sam straszak poskutkował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...