Skocz do zawartości

były facet,jego dom,jego matka, samochód,obca kobieta,sklep,


melni

Rekomendowane odpowiedzi

witam. pozwolę sobie jeszcze raz napisać bo nie udało mi się uzyskać wcześniej informacji.:(mialam bardzo dziwny i męczący sen.składał się z kilku części. ogólnie śnił mi się mężczyzna z którym niedawno zakończyłam związek ( on swoim zachowaniem mnie niejako do tego zmusił ).

pierwsza częśc-stoję sobie na ulicy i powolutku przejeżdza obok mnie samochód , prawdopodobnie czarny,nie znam tego auta , ale w środku siedzi mój były z jakąś kobietą. kobieta ta ma blond włosy , spięte,ma grzywkę i ciemne okulary przeciwsłoneczne.powoli mnie mijają , i widzę tył auta.tył wskazywał na to że jest to auto typu kombi..

druga częśc-stoję pod starą kamienicą,i wiem że on tam mieszka. wchodzę do góry, jego mama bez słowa wpuszcza mnie do jego pokoju.on śpi. kładę się więc tuż za nim, tzn. za jego głową , wzdłuż. on się budzi, ja mrużę oczy i widzę że wstaje ubrany,spał w ubraniu,czarna koszulka z czerwonymi wzorami , i kiedy zorientował się że tam jestem jest strasznie zły.po cichu coś tam mruczy i gestykuluje rękoma.widać że jest wściekły.

trzecia częśc-jestem w pracy, w jakimś sklepie , właśnie mam zamykać sklep , on stoi obok mnie i czeka bo zgodził się na rozmowę. ja dziwnie uśmiecham się, jestem dziwnie zadowolona. on zupełnie poważny.

 

sen był bardzo męczący. rano obudziłam się wykończona. proszę o zinerpretowanie jeśli mogę .pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22

Witaj melni

 

Wydaje mi się, że jeszcze coś czujesz do swego byłego chłopaka. Świadczyć o tym może jak drobiazgowo zobaczyłaś scenę z autem. Zapamiętałaś z niego wiele szczegółow. Lecz z jego zachowania zieje chłodem a nawet obojętnością. Ciemne okulary, nawet ubranie... Tak jakby ta czerń miała uświadomić ci jego uczucia.

druga częśc-stoję pod starą kamienicą,i wiem że on tam mieszka. wchodzę do góry, jego mama bez słowa wpuszcza mnie do jego pokoju.on śpi. kładę się więc tuż za nim, tzn. za jego głową , wzdłuż. on się budzi, ja mrużę oczy i widzę że wstaje ubrany,spał w ubraniu,czarna koszulka z czerwonymi wzorami , i kiedy zorientował się że tam jestem jest strasznie zły.po cichu coś tam mruczy i gestykuluje rękoma.widać że jest wściekły.

Czy nie jest tak, że próbowałaś jakoś zmienić wasze relacje? On próbował ułożyć sobie życie bez ciebie. Śpi lecz Ty wchodzisz do niego nawet się kołoniego kładziesz. Lecz nie robisz nic więcej. Tylko lezysz a go to wcieka. Nie wie jak ma się zachować.

właśnie mam zamykać sklep , on stoi obok mnie i czeka bo zgodził się na rozmowę. ja dziwnie uśmiecham się, jestem dziwnie zadowolona. on zupełnie poważny

Wkońu gdy juz przygotowujesz się na "zaknięcie"-czyli na odpuszczenie sobie on przychodzi. Myślę, że to Twoja nadzieja. Lecz znowu nic z tym nie robisz. Jesteś tylko mile połechtana. Lecz żadne z Was nie robi nic by to zmienić.

 

Taka jest moje odczucie. Co o tym sądzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. kurcze to faktycznie daje obraz sytuacji jaka jest. ogólnie beznadziejna. czyli mialam rację kończąc ten związek , wyrażnie w snach widać jego uczucia do mnie-czyli totalny chłód... czy tak ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22

Melni

 

Przypomnij sobie scenę kiedy staliście naprzeciwko siebie. Dla mnie jest to odpowiedź na Twoje pytanie.

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...