Skocz do zawartości

Zmarła osoba, płacz, obgadywanie


meggie88

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi siE, że po długim okresie nie trenowania w moim klubie wrócilam i znalazłam sie na meczu, jednak starsze dziewczyny z ktorymi wczesniej nie mialam najlepszego kontaktu calkiem sie ode mnie odwrocily i wysmiewaly sie ze mnie;/ wiec z nimi nie gadalam tylko usiadlam sobie z kolezanka na trybunach. I nagle rozglądając sie ujrzałam sylwetkę, taką jaką ją zapamietałam, mojej zmarłej byłej w-f istki, która bardzo wiele dla mnie znaczyła, ale nie zdążyłam sie z nia pozegnać (zmarla ok pół roku temu, a jadopiero po ok 2 tyg dowiedziałam się o tym fakcie) i gdy tak na nia patrzylam z niedowierzaniem po dopytywaniach mojej koleżanki zaczełam jej opowiadac kto to i zaczelam plakac nie mogłam nic powiedzieć i przez łzy obraz tej kobiety zaczął mi sie rozmazywać i po chwili jak przetarłam jakby oczy to zobaczylam że siedziała tam jakas inna kobieta, ale o podobnym wyglądzie.

Proszę o interpretacje tego snu. Z góry serdecznie dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze snu wynika że powinnaś iść do szpitala ponieważ niedługo przydarzy ci się nieoczekiwana słabość lub choroba , obawiaj się wrogów lub kłótni z bliskimi , dbaj o słuch , obawiaj się upokorzenia i problemów staraj się unikać różnych niepewnych rzeczy , zmarła w-f istka jest symbolem otuchy płacz symbolizuje poprawę sytuacji radości i przyjemności na wskutek powiedzenia jeśli chodzi i kobietę to całe znaczenie zależy od jej wyglądu Sennik Kobieta | Sennik internetowy Kobieta tutaj masz kilka znaczeń ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...