Skocz do zawartości

Bardzo dziwny sen o końcu świata oraz ucieczka przez niedzwiedziem


jul.nik

Rekomendowane odpowiedzi

Ten sen śnił mi się jakieś 3 tygodnie po tym jak obejrzałam film "2012" Pisze o tym, ponieważ mój sen od razu skojarzył mi się z tym filmem

 

Więc znajduję się na jakimś placu a z daleka widzę piramidę Ta piramida jest oświetlona światłem, ja mam wejść na sam szczyt tej piramidy, bo tam coś jest (nie wiem co) i przyjdzie do mnie jakiś hinduski mnich czy budda... Ktoś taki Więc weszłam na sam szczyt, prowadzona byłam przez jakąś dziewczynę A gdy spojrzałam w dół zobaczyłam, że wszystko zalała wielka woda Woda była przezroczysta, ale lekko "szarawa" Mnich/budda do mnie "przyleciał" ale zaraz zniknął Ja chciałam skoczyć z tej piramidy do wody ale jak się przypatrzyłam to stwierdziłam, że jest za płytko i zrobię sobie krzywdę Na wodzie zobaczyłam 3 unoszące się trupy mężczyzn, zwrócone twarzą do dołu Byli to ludzie, którzy nie zdążyli uciec przed tą wielką wodą Nagle obok mnie zobaczyłam ciocię, która jest lekarzem Ubrana była w różowy płaszcz i kazała mi zrobić sobie tomografię głowy, ze względu na to, że często boli mnie głowa i koniec snu

 

Dodam, że to badanie miałam kilka miesięcy temu

 

Kilka nocy wcześniej śniło mi się, że uciekałam przed brązowym niedźwiedziem, a właściwie niedźwiedzicą Ja się jej bałam, ale ona nie chciała zrobić mi krzywdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...