Skocz do zawartości

Prośba o pomoc w interpretacji - partnerski


orchisss

Rekomendowane odpowiedzi

Rozkład partnerski znaleziony na forum:

 

Dot. osoby której się wróży (JA): 9 PIK, As PIK, 9 KIER

Mówią o uczuciach partnera: Walet KIER, Król KIER, 9 KARO

Pokazują co was łączy, dzieli, co zrobić aby się do siebie zbliżyć: 10 KARO, Walet TREFL, As KIER

 

Z kartami klasycznymi mam do czynienia od mniej więcej roku, także moja próba interpretacji będzie pewnie bardzo kulawa. Proszę o naprowadzenie mnie na prawidłowy tok myślenia. Często w moich układach pojawia się Król TREFL, dziś przy stawianiu, po wybraniu kart "przykleił" się do ostatniej (9 KARO).

 

Ja: Rozczarowanie miłosne, podróż zagraniczna - pytanie czy chodzi o przeszłość, czy może czeka mnie kolejna podróż za granicę?Ta podróż stanowi(ła?) dla mnie zagrożenie..może ta miłość jest dla mnie jak nałóg? Powoduje ona dużo łez, stresu.

Uczucia partnera: Mój partner otrzyma coś (pieniądze/prezent). Jest on centrum całego układu - wszystko w tym związku kręci się wokół niego. Zastanawia mnie tutaj walet kier - może oznacza to, że mój partner jest jak dziecko?

Co łączy co dzieli ... :Zmiana miejsca zamieszkania, jednak są dobre perspektywy. To może nam przynieść nam powodzenie w sprawach zawodowych.

 

Ktoś nauczył mnie kiedyś że należy w tym układzie interpretować również pionowo: wtedy środkowa kolumna to teraźniejszość, lewa - przeszłość, prawa - przyszłość. Zobaczmy, co tu widać.

Przeszłość:9 PIK, Walet KIER, 10 KARO spotkanie które spowodowało dużo strat, łez i stresu?

Teraźniejszość:As PIK, Król KIER, Walet TREFL wokół partnera sprawy urzędowe, które powinny zakończyć się pozytywnie.

Przyszłość: 9 KIER, 9 Karo, As KIER. Czeka nas coś dobrego w naszym związku... jakieś prezenty. Dobry czas.

 

Generalnie czerwono w tym rozkładzie, nie jest lekko, ale przy cierpliwości i wytrwałości może to zakończyć się pozytywnie. Zastanawia mnie tylko ta przyklejona karta Króla TREFL. Baaardzo często pojawia się w moich rozkładach dotyczących mnie i partnera. Interpretacje które znalazłam jakoś do mnie nie przemawiają - nie umiem rozczytać o co kartom chodzi.

Może któraś (któreś) z Was zobaczyło coś ciekawego w tym rozkładzie?

Dziękuję za uwagi i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...