Skocz do zawartości

Wigilia, nowe mieszkanie, niemili goście,oszustwo, kradzież, kobieta


Luthrien

Rekomendowane odpowiedzi

Realia i fakty, prócz miejsca się zgadzają.Sen jest mglisty, ale realistyczny a uczucia wyraźne.

Sama czasem interpretuję sny innych jak i swoje, ale wiadomo, że szewc bez butów chodzi i w tym przypadku chętnie przeczytałabym interpretację kogoś kto spojrzy na to obiektywniej.Z góry dziękuję za pomoc :)

 

Sen zaczyna się od mojego powrotu do domu, idę ścieżka między blokami (nie są to te w których obecnie mieszkam, nie znam tego miejsca).Jestem spokojna, może nieco zamyślona.Jest chłodny szary, zimowy dzień, nie ma jednak śniegu.Wychodzę zza zakrętu swojego bloku i tu sen się urywa.Tę cześć jak i cały sen widzę z perspektywy pierwszej osoby, czyli własnymi oczami ze snu.

(Podejrzewam, że właśnie wtedy zapraszam do domu nietypowych gości).

Druga część snu pojawia się zaraz po pierwszej, sytuacja i nastrój są już inne.Jest wigilia, popołudnie a ja stoję w swojej kuchni.Jak na bloki jest jasna i przestronna.Przede mną buszując w lodówce stoi Żul, Menel? Ciężko go inaczej określić.Mam świadomość, że drugi jest w pokoju obok a kobieta się kąpie.Zaprosiłam tę trójkę z ulicy na wigilię.Pozwoliłam się wykąpać, przenocować, dałam ubrania.Stoję patrząc na tego człowieka i jest mi bardzo przykro a jednocześnie jestem zła.Ci dwaj mężczyźni zawiedli moje zaufanie.Zachowywali się chamsko, bezczelnie i wiem, że coś ukradli, choć nie umiem tego udowodnić.Chciałabym ich wyprosić, ale nie wiem jak to zrobić w takiej sytuacji.Myślę o mężu i niespełna rocznym synku w pokoju obok (innym niż ten w którym jest drugi Żul).Mąż zawsze mnie ostrzegał, że pomaganie nieznajomym może źle się skończyć, nie przejmowałam się dopóki to "źle" dotyczyło tylko mnie.Myślę jednak o synku, nie chcę by jego pierwsza Wigilia tak wyglądała, by bał się tych ludzi.Biorę dużą torbę.Pakuje do niej koce, jedzenie, świece i próbuje wręczyć Żulowi przede mną jednocześnie wypraszając jego i jego kompana.On jest obrażony, nieprzyjemny, bierze coś z lodówki i złorzecząc wychodzi (z domu) razem z tym drugim, odrzucając jednocześnie torbę którą przygotowałam.W przedpokoju przed drzwiami wyjściowymi spotykam kobietę.Ubiera się szykując do wyjścia.Proszę ją by została, że ona jest mi miłym gościem.Ta jednak mówi coś dziwnego, że ona już zrobiła tutaj to, co miała zrobić i musi iść dalej, do innych.Bierze ode mnie delikatnie torbę, kładzie mi rękę na ramieniu i uśmiecha się do mnie.To było dość niezwykłe, bo ten uśmiech był taki, promienny, ciepły, pełen otuchy, czuję w nim zadowolenie ze mnie i akceptację.I nagle znika.Drzwi nadal są zamknięte, ja stoję w przedpokoju, ale kobiety już nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ten sen nie nadaje sie do interpretacji na forum, żeby go ziterpretować będę ci musiał zadac kilka pytań i to bardzo osobistych. Skontaktuj się ze mną na PW jeżeli cie to interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...