Skocz do zawartości

wielka prośba do Maddie


Izabela123

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Maddie,

zwracam się do Ciebie z wielką prośbą.

Proszę Ci o sprawdzenie numerologiczne mojej relacji z mężem. Będę Ci bardzo wdzięczna za poświęcenie mi czasu...

Edytowane przez Izabela123
schowanie danych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Oj :(

 

Wg numerologii z zadnym nie jestes w relacji karmicznej, ale numerologia nigdy nie daje 100% pewnosci... Obaj Panowie są 1 z Drogi Zycia. Róznica polega na tym, ze Pan z 11.11 jest stara duszą, tak jak Ty, wiec miedzy Wami jest lepsze porozumienie, chociazby dlatego. Ty masz równiez same 2 w Wyzwaniach Zyciowych, a wiec Twoim zadaniem jest umiejetnosc dialogu, wpsolpracy, sluchania, kompromisu... Beda pojawialy sie w Twoich zwiazkach przeszkody tego typu, ale tylko dlatego, by pracowac nad Twoimi 2 w minusie, bys wypracowala w sobie te energie. Biopowinowactwo tez duzo wyjasnia. Masz je lepsze z Panem z 11.11. Z trzech, które bierze się pod uwagę, 2 pierwsze okazują sie miec najwazniejsze znaczenie, natomiast statystycznie korzystniej wypada biopowinowactwo fizyczne wyzsze od psychicznego, nie na odwrót:

 

Z Twoim mężem:

 

fizyczne: 30%

psychiczne: 64%

intelektualne: 21%

 

Z Panem:

 

fizyczne: 91%

psychiczne: 35%

intelektualne: 69%

 

Przy czym nie powinny byc one nizsze od 33%. Nie wiem, co jeszcze wiecej moglabym doradzic :( Panowie startuja z równych pozycji, obaj są 1, ale Pan jest lepiej dopasowany do Ciebie pod wzgledem energetycznym, o czym mówi tez biopowinowactwo. Nie ma to jak stara dusza ze starą, zawsze sie zrozumia, zawsze czuja sie w swoim towarzystwie komfortowo :)

 

Można jeszcze dodać, że z Panem macie 1 Punkty Zwrotne o tej samej wibracji = 4. Oznacza to, że Wasza osobość, charakter były kształtowane przez podobne czynniki. Np.: okres ten (od chwili narodzin do ok. 36 rok uzycia trwa) przyczynił się do zrozumienia przez Was istoty pracy, wykształcił w was dokładnosc, sumiennosc, organizacje, zdolnosc wytrwalosci i budowania fundamentów na przyszłosc. To bardzo wany okres w zyciu. A Twoj maz ma 5 - czyli o 180 stopni inne warunki, stad byc moze jego inne podejscie do powyzszych kwestii. 5 to przede wszystkim zmiany. Poczucie wolnosci, przypuszczam, jest dla Twojego meza bardzo wazne. To ciekawosc swiata, niezaleznosc... Nie jest skupiony na przyszlosci, tylko na terazniejszosci, na doswiadczaniu... To takie beztroskie podchodzenie do zycia, a 4 - oj nie... To jest traktowanie spraw serio, rozsadek. Wiec moze tez i dlatego tutaj pojawily sie nieporozumienia.

 

Pisz, jesli bedziesz miec jeszcze jakies watpliwosci. Postarm sie pomóc.

 

Pozdrawiam,

Maddie

Edytowane przez maddie88
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ci dziękuję:)

Napracowałaś się dla mnie!

 

Jeśli chodzi o relacje z mężem, to są one na razie dobre, ratuje je pewnie te 64 % porozumienia psychicznego...co gwarantuje spokojną codzienność

Z kolei to co piszesz o drugim panu, to...rzeczywiście, jest znacznie inaczej..na wielu płaszczyznach, szczególnie odczuwalne na płaszcźnie intelektualnej...bardzo na plus..na płaszczyźnie fizycznej nie wiem...ale mogę się domyślać po procentach...

 

Jestem naprawdę pod wrażeniem...

Jeśli kiedykolwiek będę mogła odwdzięczyć się wróżbą Tarota, pisz na priv o każdej porze...

 

Pozdrawiam Cię serdecznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...